7 komentāri

Šova Es mīlu Tevi, Latvija ceturtā raidījuma fināla pēdējā jautājumā, kad uz spēles tiek likt viss, ar zināšanām “paspīd” Janas komanda, tomēr rezultātā pie uzvarētāju trofejām tiek Valtera komanda.

Šovakar Janas Duļevskas komandā spēlēja seriāla UgunsGrēks aktrise Maija Marija Linarte, grupas Astro’n’out mūziķe Māra Upmane-Holšteine un džeza mūziķis, saksofonists Deniss Paškevičs, bet Valtera Krauzes komandā iesaistījās aktieris, mūziķis Rihards Lepers, hokejists Edgars Lūsiņš un džeza dziedātāja Jolanta Paškeviča.

Foto

Jau no šova pirmajām mīnūtēm vadībā izvirzījās Valtera komanda. Arī spēles fināls Valtera komondai izrādījās veiksmīgāks. Pirms fināla pēdējā jautājuma punktu sadalījums bija sekojošs – Valtera komandai – 65 punkti, Janas komandai – 29 punkti. Lai intriga būtu lielāka, uz laimes rata tika pievienoti 100 punkti. Uz jautājumā, aptuveni cik Latvija iedzīvotāju sapņus ikdienā redz melnbaltus, precīzāku atbildi sniedza Janas komanda. Tomēr laimes rats neatnesa kārotos 100 punktus, un šova Es mīlu Tevi, Latvija ceturtajā raidījumā uzvarēja Valtera komanda. Šī komandai ir pirmā uzvara šosezon.

Pēc šovakara raidījuma kopējais šīs sezonas svētdienas lielā šova Es mīlu Tevi, Latvija! rezultāts ir jau 3-1, joprojām Janas komandas labā.

Video

TOP komentāri

 • Diana Darta Hemminga
  +8 +8 0

  Diana Darta Hemminga

  Skatoties raidījumu tiešām rodas sajuta (pat neslēpta no vadītāja), ka viņš ir vairāk Janas pusē) ieteiktu raidījuma vadītājam atkārtojumus paskatīties un būt kaut nedaudz neitrālākam .
 • jaa
  +7 +7 0

  jaa

  Gandrīz jau, vairs negribēju skatīties šo izzinošo šovu, jo Skrastiņš acīmredzami un uzkrītoši ,,velk'' Duļevskas komandu. Katru reizi, katrā spēlē.....Par laimi, šoreiz nebija iespēju ,,gremdēt'' Valtera komandu, jo spēle ievirzījās viņu labā.
 • ita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl