Komentāri

Ir klāt kārtējā svētdiena, kurā jau trešo reizi pie TV ekrāniem ģimenes pulcēs šovs Es mīlu Tevi, Latvija! ar tā vadītāju, Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu, kā arī abu komandu kapteiņiem – Janu Duļevsku un Valteru Krauzi – priekšgalā. Taču bez šiem, kā jau ierasts, ir arī pa trīs dalībniekiem katram komandā.

Pirmajos divos raidījumos pārāki izrādījušies TV dīvas Janas Duļevskas padotie, tāpēc, lai jau pašā otrās sezonas sākumā kāda no komandām pārāk neatrautos, šovakar Valteram būs īpaši jāpacenšas. Kas tad šovakar būs abu varoņu sastāvos.

Foto

Valtera Krauzes komanda:

  • dziedātāja Ieva Sutugova;
  • aktieris un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Andris Bulis;
  • Dailes teātra un seriāla UgunsGrēks aktieris Ģirts Ķesteris.

Janas Duļevskas komanda:

  • dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne;
  • seriāla Viņas melo labāk varoņa Robertiņa atveidotājs un Valmieras drāmas teātra aktieris Māris Bezmers;
  • dziedātāja Olga Rajecka.

Kādam no komandas kapteiņiem sanāca īpaši smieklīgi iepazīstināt ar savas komandas dalībniekiem, bet kuram!? To noskaidro turpmāk atrodamajā video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl