Komentāri

Klāt svētdienas vakars, un, iespējams, visjaukākais veids, kā noslēgt nedēļu, ir iekārtoties dīvānā, lai kopā ar saviem mīļajiem vērotu aizraujošo ”Es mīlu tevi, Latvija”. Vai tēja jau uzvārīta un cepumiņi galdā? Vai esat gatavi tiešraidei?

Aizraujošo spēli, kurā var pārbaudīt savas zināšanas un noskaidrot daudz ko jaunu par mīļo Latviju, jau trešo sezonu vada Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejūtas apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā mīlētas un cienītas personības kopā ar komandu kapteiņiem šovā mērosies spēkiem savās zināšanās par Latviju. Un tas viss norisinājās absolūti jautrā, muzikālā un iedvesmojošā noskaņā.

Kas šonedēļ būs komandās? Lasi šeit!

Tiešraide sāka 20.10, vai jau esi gatavs?

Video

Pirmie foto no šova

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl