Komentāri

Laiks skrien ātri, vai ne!? Klāt jau 4. maijs, kas iezīmē gan Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas paziņošanas dienu, bet šogad arī kanāla TV3 lielā svētdienas (šoreiz – trešdienas) šova lielo noslēgumu. Pieslēdzies portālā Skaties.lv vai TVPlay un gavilējam par Latviju kopā!

Ja jau īpašs datums, sezonas noslēgums, tad arī attiecīgi īpaši viesi šajā svinīgajā šova Es mīlu Tevi, Latvija! noslēguma raidījumā. Jau zināms, ka arī otrajā sezonā kopvērtējumā uzvarēs Jana Duļevska, taču tas neliedz Valteram Krauzi vismaz šo, pēdējo divpadsmito raidījumu noslēgt uz pozitīvas nots, vai ne!? Komandu sastāvi ir sekojoši:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Janas Duļevskas padotie – operdziedātāja Elīna Šimkus, Latvijas Nacionālā teātra aktieris un pašmāju populārākā seriāla UgunsGrēks zvaigzne Uldis Dumpis, kā arī mūziķis un daudz TV šovu žūrijas dalībnieks Intars Busulis;
  • Valtera Krauzes komanda – Saeimas deputāte Ausma Kantāne-Ziedone, Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa un pianists Vestards Šimkus.

Foto

TIEŠRAIDE: Es mīlu Tevi, Latvija! sezonas noslēgums!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl