1 komentārs
Spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” otrajā sērijā uzvaru izcīna Valtera Krauzes komanda
TV3 Publicitātes foto

Šovakar kanāls TV3 piedāvāja lielā svētdienas šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau otro sēriju, kurā Valtera Krauzes komandai sīvā cīņā izdevās pārspēt Janas Duļevskas padotos.

Ņemot vērā pagājušās nedēļas rezultātus, kad pārliecinošu uzvaru izcīnīja Janas Duļevska, komandas kapteine savam konkurentam, Valteram Krauzem, šova sākumā novēlēja mazliet vairāk pacensties un atcerēties tos laikus, kad viņš gāja skolā. Raidījuma vadītājs Artūrs Skrastiņš uzreiz piebilda par savu prieku, ka abu komandu kapteiņu attiecības, neskatoties uz sīvo konkurenci, nav pasliktinājušās. Jokojot Krauze savai pretiniecei piedāvāja kukuli par to, ja viņa šovakar zaudēs – skaistu kaklarotu. Vai tas nostrādāja?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma vadītājs arī otrajā spēles raidījumā skaidroja, ka šī šova mērķis ir gan skatītājus, gan tā dalībniekus kārtīgi izprašņāt par un ap Latvijas tēmu, lai mēs visi kopā vēl vairāk iepazītu mūsu valsti.

Šis svētdienas vakars tiem, kas to pavadīja pie TV ekrāniem, bija īsts saldais ēdiens – šova gaitā Valtera Krauzes komandai tomēr izdevās iegūt nelielu pārsvaru un pirms pēdējā raunda rezultāts bija 62:44, kas nozīmē – Janas padotajiem bija jāizcīna 19 punkti, lai uzvarētu arī šo raidījumu. Taču jāatbild bija arī Valtera komandai, kura bija vadībā.

Izšķirošais jautājums bija – cik novadu ir Latvijā? Tas izvērsa spraigu noslēgumu, jo jānosauc pēc iespējas tuvāks vai pat precīzs skaitlis. Apspriežoties ar skatītājiem, Valtera atbilde bija 111, bet Duļevskas komanda trāpīja desmitniekā – Latvijā ir 110 novadi. Taču, lai uzvarētu, bija jāgriežas rats, kurā diemžēl TV dīvai nepaveicās, jo tas apstājās pie skaitļa 0, kas nozīmē – Valters Krauze revanšējās par pagājušo nedēļu un izcīnīja laimīgu uzvaru.

TOP komentāri

  • BAIBUCIS
    0 0 0

    BAIBUCIS

    ŠOVS JAUKS. Bet - Skrastiņam derētu pašam noskatīties, droši vien pamanītu savu nepārtraukto cenšanos sakārtot to papīru čupiņu, kas rokās! Turi rokas mierā, un viss būs vienkārši burvīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl