Šovs Es mīlu Tevi, Latvija! ir sācies! Skaties un atbalsti!

1 komentārs

TV3 lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija! 2. sezona ir klāt! Nākamos svētdienas vakarus tiekamies plkst. 20.00 TV3 un portālā Skaties.lv, kur varēsi atbalstīt Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas, kā arī uzzināt daudz jauna par Latviju šova vadītāja Artūra Skrastiņa vadībā!

Šova mērķis ir iepazīt Latviju, tāpēc pārbaudi savas zināšanas par Latviju. Šovā tiks aplūkotas visdažādākās tēmas: Latvijas kino un televīzija, pilsētas un to atrašanās vietas, Latvijā nozīmīgas personības. Kopā mēģināsim atpazīt dziesmas pēc melodijām un baudīsim citus aizraujošus pārbaudījumus. Šosezon gaidāms arī jauninājums – vārdnīcas spēle, kurā tiks pārbaudīts, cik komandas labi pazīst vecvārdus vai reti lietotos vārdus latviešu valodā.

Piedāvājam tev apskatīt, kā šova dalībnieki gatavojās pirmajam šova raidījumam!

Foto

Arī tu vari pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, piedaloties Skaties.lv viktorīnā Ko tu zini par Latviju! Atbildi pareizi uz 10 jautājumiem un piedalies izlozē, kurā vari laimēt lidojumu! Turklāt galamērķi Eiropā varēsi izvēlēties pats. Vairāk par viktorīnu lasi šeit!

Spēlē spēli Ko tu zini par Latviju!

Pirmajā raidījumā Janas Duļevskas komandas sastāvā būs dziedātāji Emīls Balceris un Aija Andrejeva, kā arī radio ētera personība Andris Freidenfelds. Savukārt Valtera Krauzes komandā par uzvaru cīnīsies Bez  Tabu žurnāliste Baiba Runce, Izklausies redzēts 2.sezonas uzvarētājs, aktieris Kristaps Rasims un dziedātājs Žoržs Siksna.

Es mīlu Tevi, Latvija! 1. raidījuma ieraksts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl