Sīva cīņa, tomēr atkal Jana uzveic Valteru

3 komentāri
Sīva cīņa, tomēr atkal Jana uzveic Valteru
Foto: Toms Norde

Kārtējā svētdiena, kārtējā šova Es mīlu Tevi, Latvija! sērija. Pēc kārtas jau desmitā, kas nozīmē – šajā sezonā vairs atlikušas tikai divas, taču kopvērtējumu gan tas vairs izmainīt nevar…

Visa spēle izvērtās ļoti sīva, kas nozīmēja intrigu līdz pat pašām beigām. Pēdējos jautājumos, kā ierasts, tika iesaistīts arī laimes rats. Vai spēj iedomāties, cik katrā ābolā ir sēklu? Janas komandas minējums bija piecas, uz ko Valters minēja, ka noteikti vairāk, un viņam izrādījās taisnība, jo vidēji vienā ābolā ir desmit sēkliņu. Viņš uzgrieza 20 punktus, taču pirms priekšpēdējā jautājuma tas neko nemainīja.

Foto

Pirms izšķirošajiem notikumiem Valters ar saviem padotajiem iepalika divus punktus jeb attiecīgi 53 pret 55. Fināla jautājums tapa saistībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas atbalstu. Cik vienības glabājas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā? Janai bija jāatbild pirmajai, un viņas komandas minējums bija 9 miljoni vienību, Valters teica, ka vairāk, taču šoreiz viņa intuīcija nenostrādāja, jo pareizā atbilde ir 4 200 000 vienības. Pirms fināla jautājuma, kā jau tas ierasts, uz laimes rata tika pievienota 100 punktu atzīme, taču pēdējo griezienu nebija nepieciešams veikt, jo kārtējo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Jana ar saviem padotajiem, kas nozīmē, ka viņa arī šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrajā sezonā ir pārāka par Valteru.

TOP komentāri

 • Laura
  +5 +5 0

  Laura

  Ļoti "godīga" sacensība, ja pie iespējas nozagt otram punktus, pirmajā jautājumā var iegūt 17 punktus, bet otrajā jautājumā tikai 4 punktus.
 • Ingrīda
  +4 +4 0

  Ingrīda

  Mani arī šī atšķirība vakar izbrīnīja. Saprotu, ka tā ir tikai spēle, bet tomēr šajā sezonā kaut kā viss notiek tā haotiski, vēl jautājums nav izskanējis, kad Janas komanda jau spiež pogas, tad kaut ko tur stostās, nezinot atbildi. Tiešām nepamet sajūta, ka Janas komandai kopumā jāuzvar. Varbūt tā ir tikai sakritība, bet liekas, ka Janas komanda vienmēr ir tāda kā nekaunīgāka par Valtera komandu.
 • Laura
  +2 +2 0

  Laura

  Tā tiešām izskatās, jo ļoti bieži Skrastiņš palīdz Janas komandai sniegt pareizo atbildi, bet Valtera komandai šāds atbalsts netiek sniegts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl