Komentāri
Pirms svētku fināla ”Es mīlu Tevi, Latvija!” uzvar Valtera Krauzes komanda un izvirzās sezonas līderpozīcijā
Foto: Toms Norde

Šovakar kanālā TV3 Vislatvijas skatītākajā spēlē “Es mīlu Tevi, Latvija!” varēja gan no sirds smieties, gan arī uzzināt, cik interesanta un dažāda ir Latvija. Priekšpēdējā tikšanās reizē jautrības un mīlestības pilnajā spēlē uzvarēja Valtera Krauzes komanda.

”Es mīlu Tevi, Latvija!” 11.raidījumā kapteinis Krauze pretī zināšanām un atklājumiem veda komandu, kuras sastāvā bija mūziķis Nauris Brikmanis, Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš, Latvijas Nacionālā teātra un seriāla “Viņas melo labāk” aktrise Evija Skulte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kapteines Duļevskas komandā bija komiķis Rūdolfs Kugrēns, čellists un grupas “Melo-M” dalībnieks Kārlis Auzāns un “LaMPA” valdes priekšsēdētāja, “Zelta Mikrofona” producente Elita Mīlgrāve.

Foto: “Es mīlu Tevi, Latvija!” 11. sērijas spilgtākie momenti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl