Pirmie foto: Vai ”Es mīlu Tevi, Latvija” beidzot uzvarēs Janas komanda?

Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” 5. sezona ir iesākusies ar pavisam negaidītu rezultātu – Valters ir izvirzījies vadībā ar divām uzvarām, tādēļ Jana ir īpaši satraukta par šī vakara spēli. Vai viesi Janai palīdzēs kaldināt uzvaru? Skaties jau šovakar un noskaidro!

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Vārds

  Vārds

  Nu nav tā, ka Skrastiņš palīdz tikai Janas komandai, arī Valteram kluso telefonu laikā viņš uzdod jautājumus ar kuriem uzvedina uz atslēgas vārdiem, tāpat ir ieskaitītas arī ne tik precīzas atbildes. Liela daļa no šī te aizkadra tiek izmontēta ārā un viss izskatās negodīgāk nekā tas patiesībā ir. Turklāt Valtera komandai bieži vien ir citas priekšrocības - piemēram, burtu spēlē viņa komandas biedri var noskatīties, kā tas viss ir jādara un tāpēc viņam tur vienmēr ir labāki rezultāti. Varbūt sīkums, bet nav tā, ka viņa komanda tiek pilnībā apdalīta. Lai gan nevaru nepiekrist par to, ka Jana pēdējo sezonu laikā ir pārāk uzkrītoša visos veidos. Tāpat arī nočiep punktus dažkārt tiek veidots tā diezgan muļķīgi - vienā jautājumā var nosaukt gandrīz 20 variantus, otrā tikai pāris, turklāt visiem zināmus.
  • Iemāciet uzvesties !!!

   Iemāciet uzvesties !!!

   Šeit jau neiet runa tik daudz,ka Skrastiņš daudz palīdz Janai, bet tieši par Janas uzvedību,viņa jau neizturas kā komandas dalībnieks,bet gandrīz vai kā raidījuma vadītāja un Skrastiņa asistente, visu laiku staigā pa studiju,runā pa vidu, žestikulē ar rokām, īsāk sakot raidījuma laikā ir uzkrītoša ar savu uzvedību īpaši pēdējā raidījumā- paķer Valteru aiz rokas un aizved no studijas ! Raidījuma laikā pieiet pie Artura paņem un tur aiz rokas , es šeit negribu uzsvērt pieklājības normas,raidījums ir labi noformēts, muzikāls, viegli sekojams līdzi,bet vienkārši krīt uz nerviem,ka viens visu laiku grib sevi izcelt un pasvītrot un ar savu skaļumu traucē skatīties!! Piekrītu- ir uzkrītoša visos veidos !!
 • Man

  Man

  Patika, kā Skrastiņš uzdevumā, kur Valtera komandai bija jāsauc TV pārraides un dziesmas nosaukums, norādīja, ka nosaukumam jābūt pilnīgi precīzam, lai to ieskaitītu. Taču pagājšnedēļ, kad Janas komandai bija jāsauc nodokļi, nez kāpēc tika ieskaitīts i ceļa nodoklis (kaut pareizi ir transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis), i sociālais nodoklis (kaut pareizi ir valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas). Vēl pamanīts, ka klusajos telefons Janas komandai ir daudz vienkāršāki teksti - bez gadskaitļiem, sarežģītiem nosaukumiem, par Janai labi zināmiem cilvēkiem. Kaut kā negodīgi tas :) Tiesa, Valteram ļoti pieklibo loģiskā domāšana pēdējā uzdevumā.
 • Anna

  Anna

  Ja Dulevska ir sociologe pec profesijas tad speles 4,karta tas dod prieksrocibas,vai tas ir godigi.
  • Pelēkā masa fonam!!!

   Pelēkā masa fonam!!!

   Iteresanti,kas tā par žurnālista (?) repliku- 5.sezona ir iesākusies pavisam negaidīti ar Valtera komandas uzvaru !!???? Tātad Janas komandas uzvaras ir iepriekš gaidītas (?), bet Valtera komandas uzvaras ir pavisam negaidītas !!!
 • Velta
  • ezītis no miglas

   ezītis no miglas

   Visriebīgāk ir tad,ka jūti to viltus spēli, ka pūš skatītājiem miglu acīs un viņi jūtas vienkārši necienīti un apmuļķoti !!
 • @Dakters1

  @Dakters1

  Un atkal negodīga spēle! Spēlē klusie telefoni Jana nosauca 5 atslēgas vārdus, tad vadītājs pajautā jautājumu, kura atbilde protams būs atslēgas vārds. Un līdz ar to 6 punkti!
  • Cieņu Valteram !!

   Cieņu Valteram !!

   Piekrītu! Un kāds teksts bija jāatceras Janas komandai un kāds skaitļu kaleidoskops un faktu virknējums bija valtera komandai! Duļevskai dota iespēja uzvarēt lētiem līdzekļiem!!!
 • kondiska
  • Īsts neīstums!!!!

   Īsts neīstums!!!!

   Jā , ļoti žēl,bet vakar vakarā izlēmu,ka šo raidījumu vairāk nesktīšos,jo negribu sevi tracināt pirms gulētiešanas! Man patīk brīva atmosfēra uz skatuves un joki raidījumos, bet ,visu cieņu Skrastiņam,līdz tam,kad viņš tapa vadītājs šim raidījumam, bet tagad viņš vairs nespēj kontrolēt situāciju raidījumā un Duļevskas visatļautību !! Pēdējā raidījumā tas bija vienkārši visatļautības kalngals !! Es domāju, ka raidījumam pastāv kāda režija un režisors,kas paredz kur katram jāatrodas raidījuma laikā un cik tālu viņš ko var atļauties, tad ,kā Krauze ļoti labi pateica jau sākumā, šai daudzu teātru gaidītai (?????) aktrisei, nepastāvēja nekādas robežas sevis uzkrītošai pasniegšanai! Es nebrīnīšos, ja Duļevskas uzkrītošās uzvedības dēļ, raidījums tiks noņemts! Tagad ir tāds iespaids,ka Duļevska spēlē un Skrastiņš piedejo! Spēle -duets kas radīts par godu Latvijas simtgadei, kurā ar iecietību noraugās pārējie dalībnieki! Kā piliens darvas var sabojāt ... labu lietu!!! Piedodiet, izteicu savu skatītāja iespaidu un viedokli !
 • Normunds Kleins
  • Gita Klimoviča

   Gita Klimoviča

   Normunds Kleins jaa, laba ka ne tik labi redzēt😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!