Pirmie foto: Vai ”Es mīlu Tevi, Latvija” beidzot uzvarēs Janas komanda?

13 komentāri
Pirmie foto: Vai ”Es mīlu Tevi, Latvija” beidzot uzvarēs Janas komanda?
F64

Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” 5. sezona ir iesākusies ar pavisam negaidītu rezultātu – Valters ir izvirzījies vadībā ar divām uzvarām, tādēļ Jana ir īpaši satraukta par šī vakara spēli. Vai viesi Janai palīdzēs kaldināt uzvaru? Skaties jau šovakar un noskaidro!

Šovakar cīņa būs spraiga – iepriekšējos divos raidījumus uzvaras laurus plūca Valtera komanda, kas nav atstājis vienaldzīgu Janu. Savu zaudējumu viņa skaidro sekojoši:

”Iepriekšējā sezonā man vairāk ar ratiem un to griešanu veicās, bet tā jau ir – vienu dienu veicās un nākamās desmit vairs neveicas, tādēļ es ļoti priecājos par Valteru!”

Tomēr arī Jana būs apbruņojusies ar dažādām viltībām, kas, iespējams, palīdzēs izcīnīt uzvaru. Arī šovakar skatītāji uzzinās, ko nozīmē vecvārds ”temelis”, cik ostu ir visā Latvijā, kā arī daudzus nedzirdētus faktus par reperi Ozolu.

Janas Duļevskas komandā šovakar viesojas mūziķe Elza Rozentāle, kurai bērnībā nav patikušas mūzikas teorijas un solfedžo nodarbības, ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš, kurš, kā atklāj, bieži mēdz piemirst sarunu partnera vārdus un radio ”Star Fm” rīta programmas balss Jānis Romanovskis,

Arī Valters ir pārliecināts, ka uzvaras tituls šajā sezonā pienākas tieši viņa komandai. Tādēļ, jautājot, kādus neatļautus līdzekļus Valters izmantotu, ja drīkstētu, viņš pārliecinoši atbild: ”Dari ar mani, ko gribi, tikai ieskaiti atbildes!”

Ceļā pretim pareizām atbildēm Valteram palīdzēs dziedātāja Kristīne Prauliņa, kas atklāja, ka ir liela spāņu futbola un galda spēļu fane, X Faktora 1. sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un veiksmes spēles ”Superbingo” vadītājs Armands Simsons.

Skaties šovu ”Es mīlu Tevi, Latvija” jau šo svētdien plkst. 20.00!

TOP komentāri

 • Cieņu Valteram !!
  +3 +3 0

  Cieņu Valteram !!

  Piekrītu! Un kāds teksts bija jāatceras Janas komandai un kāds skaitļu kaleidoskops un faktu virknējums bija valtera komandai! Duļevskai dota iespēja uzvarēt lētiem līdzekļiem!!!
 • Īsts neīstums!!!!
  +3 +3 0

  Īsts neīstums!!!!

  Jā , ļoti žēl,bet vakar vakarā izlēmu,ka šo raidījumu vairāk nesktīšos,jo negribu sevi tracināt pirms gulētiešanas! Man patīk brīva atmosfēra uz skatuves un joki raidījumos, bet ,visu cieņu Skrastiņam,līdz tam,kad viņš tapa vadītājs šim raidījumam, bet tagad viņš vairs nespēj kontrolēt situāciju raidījumā un Duļevskas visatļautību !! Pēdējā raidījumā tas bija vienkārši visatļautības kalngals !! Es domāju, ka raidījumam pastāv kāda režija un režisors,kas paredz kur katram jāatrodas raidījuma laikā un cik tālu viņš ko var atļauties, tad ,kā Krauze ļoti labi pateica jau sākumā, šai daudzu teātru gaidītai (?????) aktrisei, nepastāvēja nekādas robežas sevis uzkrītošai pasniegšanai! Es nebrīnīšos, ja Duļevskas uzkrītošās uzvedības dēļ, raidījums tiks noņemts! Tagad ir tāds iespaids,ka Duļevska spēlē un Skrastiņš piedejo! Spēle -duets kas radīts par godu Latvijas simtgadei, kurā ar iecietību noraugās pārējie dalībnieki! Kā piliens darvas var sabojāt ... labu lietu!!! Piedodiet, izteicu savu skatītāja iespaidu un viedokli !
 • @Dakters1
  +3 +3 0

  @Dakters1

  Un atkal negodīga spēle! Spēlē klusie telefoni Jana nosauca 5 atslēgas vārdus, tad vadītājs pajautā jautājumu, kura atbilde protams būs atslēgas vārds. Un līdz ar to 6 punkti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl