Komentāri
Noskaidroti pēdējās viktorīnas Ko Tu zini par Latviju? uzvarētāji!
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļā kanāla TV3 tika aizvadīta šova Es mīlu Tevi, Latvija! pēdējā epizode, kurā ar Valtera Krauzes komandas uzvaru tika noslēgta otrā sezona. Portāls Skaties.lv visu 12 raidījumu garumā arī saviem lasītājiem piedāvāja pārbaudīt zināšanas par mūsu valsti, un šodien tika noslēgta pēdējā kārta, kā arī noskaidrots uzvarētājs.

Sirsnīgi apsveicam uzvarētāju Sandru Robaldi (tālr.: 2248…), kas tikusi pie vērtīgām balvām 100 eiro vērtībā. Sandra, ar Tevi sazināsies mūsu pārstāvji, lai vienotos par laimesta saņemšanu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl