2 komentāri
Neticama sezona – Valters Krauze uzvar un izlīdzina kopējo rezultātu!
Foto: Toms Norde

Kas to būtu domājis – skatoties iepriekšējo “Es mīlu Tevi, Latvija!” sezonu rezultātos, viss jau vairāk vai mazāk ap šo laiku biju skaidrs, taču ne šoreiz, ko pierāda Valtera Krauzes cīņasspars.

Sezonu veiksmīgāk iesāka tieši Krauze, taču Duļevska pēc pagājušajā raidījuma pamanījās viņa aiziet priekšā, bet kas par spēli šovakar – izrauta uzvara un kopējais rezultāts šova “Es mīlu Tevi, Latvija” trešajā sezonā ir pieci pret pieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Janai Duļevskai blakus stājās improvizators Kaspars Breidaks.

Valters Krauze pretī lika mūziķi Kārli Būmeisteru jeb Kazhu, TV personību Ketiju Šēnbergu, kā arī mūziķi un aktieri Vari Vētru.

Foto: spilgtākie kadri no “Es mīlu Tevi, Latvija” 10. sērijas

TOP komentāri

  • atbilde
  • fedja
    0 0 0

    fedja

    Jautājumā par iepirkuma maisiņiem bija teikts, ka ar gada laikā Latvijā izlietotajiem maisiņiem var noklāt 55 futbola laukumus. Vai tas tiešām ir tā nezinu, bet it kā pareizā atbilde par tiem iepirkuma maisiņiem ir fenomenāla. Tie nu nekādi nevar būt 3 tūkstoši tonnu jeb 3 miljoni kg. Viens futbola laukums ir apmēram 100x70=7000 kvadrātmetru liels, tātad 55 laukumi aizņem 385000 kvadrātmetrus. Tagad izrēķinām cik liels svars tiek uz vienu kvadrātmetru - 3000000:385000=7,792kg. Rodas jautājums no kāda gan materiāla ražo Latvijā lietotos iepirkuma maisiņus? Svina folija vai kas vēl smagāks? Vai varbūt jautājuma uzdevējs atbildes grābj no zila gaisa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl