2 komentāri
Neticama sezona – Valters Krauze uzvar un izlīdzina kopējo rezultātu!
Foto: Toms Norde

Kas to būtu domājis – skatoties iepriekšējo “Es mīlu Tevi, Latvija!” sezonu rezultātos, viss jau vairāk vai mazāk ap šo laiku biju skaidrs, taču ne šoreiz, ko pierāda Valtera Krauzes cīņasspars.

Sezonu veiksmīgāk iesāka tieši Krauze, taču Duļevska pēc pagājušajā raidījuma pamanījās viņa aiziet priekšā, bet kas par spēli šovakar – izrauta uzvara un kopējais rezultāts šova “Es mīlu Tevi, Latvija” trešajā sezonā ir pieci pret pieci.

Janai Duļevskai blakus stājās improvizators Kaspars Breidaks.

Valters Krauze pretī lika mūziķi Kārli Būmeisteru jeb Kazhu, TV personību Ketiju Šēnbergu, kā arī mūziķi un aktieri Vari Vētru.

Foto: spilgtākie kadri no “Es mīlu Tevi, Latvija” 10. sērijas

TOP komentāri

  • atbilde
  • fedja
    0 0 0

    fedja

    Jautājumā par iepirkuma maisiņiem bija teikts, ka ar gada laikā Latvijā izlietotajiem maisiņiem var noklāt 55 futbola laukumus. Vai tas tiešām ir tā nezinu, bet it kā pareizā atbilde par tiem iepirkuma maisiņiem ir fenomenāla. Tie nu nekādi nevar būt 3 tūkstoši tonnu jeb 3 miljoni kg. Viens futbola laukums ir apmēram 100x70=7000 kvadrātmetru liels, tātad 55 laukumi aizņem 385000 kvadrātmetrus. Tagad izrēķinām cik liels svars tiek uz vienu kvadrātmetru - 3000000:385000=7,792kg. Rodas jautājums no kāda gan materiāla ražo Latvijā lietotos iepirkuma maisiņus? Svina folija vai kas vēl smagāks? Vai varbūt jautājuma uzdevējs atbildes grābj no zila gaisa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl