Maija Rozīte-Krištopane TV šovā priecē ar košu stilu

Piektdienas, 16. novembra, vakarā televīzijas skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Es mīlu tevi, Latvija” kārtējais raidījums. Valsts simtgades svētku nedēļā spēlē zināšanās par Latviju dalījās TV3 laika ziņu moderatore Maija Rozīte-Krištopane.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Piepe

    Piepe

    Spēlē tāpat uzvar veiksmīgākais, bet es tik' domāju par to, ko Jana dara ar visiem tiem štruntiem, ko viņa saņem dāvanā no sponsoriem....
  • šovs vai tematisks raidījums

    šovs vai tematisks raidījums

    Jā ,tiešām ,Maija simpātiska un atstāj par sevi elegantas sievietes iespaidu! Toties Duļevska, lai arī katrā raidījumā cenšas piespiesties pie pleca katram jaunpienākušam, iespaidīgam viņas komandas biedram, atstāj iespaidu par sievieti,kura visiem spēkiem cenšas spēlēt uz sevi un pievērst sev uzmanību,kas diemžēl izpaliek skatītāju vērtējumā ! Bravo Valteram, kurš spēlē gudri un ar mazu, gudru ironiju atbalsta Duļevskas "uzvaras" ! Sākumā raidījums šķita jautrs un interesants, bet nu jau laikam ejot tas kļūst mazliet jau kaut kādu humora šovu, ar Skrastiņu priekšgalā! Ir jau varbūt labi, bet tomēr nedrīkst aizmirst raidījuma nosaukumu un tā jēgu, tēmu un noformējumu atbilstoši tēmai, par ko kā raidījuma vadītājam derētu padomāt Skrastiņam un viņa "ģērbējiem" Priecīgus svētkus visiem Latvijā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!