Labvakar! Artūrs Skrastiņš sirsnīgi un oriģināli uzrunā Es mīlu Tevi, Latvija! skatītājus

Pievienot komentāru
Labvakar! Artūrs Skrastiņš sirsnīgi un oriģināli uzrunā Es mīlu Tevi, Latvija! skatītājus
Foto: Toms Norde

Ir klāt svētdienas vakars, un tas nozīmē, ka laiks šovam “Es mīlu Tevi, Latvija!”. Daudzām ģimenēm līdzi jušana šova dalībnieku Janas un Valtera komandām ir kļuvusi teju par svētdienas vakara rituālu, tāpēc Artūrs Skrastiņš ar sirsnīgu uzrunu sāka šā vakara raidījumu.

”Labvakar, mīļā dziedātāju un dejotāju tauta! Labvakar, mīļā teātra mīļu un operas un baleta atbalstītāju tauta! Labvakar, Dziesmu svētku tauta! Labvakar, sēņotāju un ogotāju tauta! Labvakar kartupeļēdāju un kūlas dedzinātāju tauta!” pēc šīm frāzēm Artūram Skrastiņam uzgavilēja šova skatītāji un dalībnieki. Viņš gan piebilda, – par to nu gan neesot jāaplaudē. ”Tas nav nejauši, jo pirms 10 gadiem Latvijā pirmo reizi uzsāka darbu kūlas dedzināšanas novērošanas patruļa. Un ne velti! Tieši aprīlis ir tas laiks, ka latvieši, apbruņojušies ar grābekļiem, lāpstām, izkaptīm un sērkociņiem dodas brīvā dabā un plosās tur uz nebēdu.” Vairāk uzzini video.

Video

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! laikā portāls Skaties.lv piedāvā arī tev pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Latviju? Tev pareizi jāatbild uz 10 no 10 jautājumiem, un tu piedalīsies konkursā!

Viktorīnu vari atrast te!

Foto

Lasi vēl