Kurš kuru? Pirmais ieskats ”Es mīlu Tevi, Latvija” vakara šovā; ies īpaši jestri

Klāt svētdiena, un atkal pie skatītājiem ierodas iemīlētais šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija”. Un šovakar tajā ies īpaši jautri. Pretī viena otrai konkurējošās komandās stāsies ”X Faktora” zvaigznes un šī gada Latvijas pārstāves ”Jaunajā vilnī” – ”Radio trio” meitenes. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos kadros.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Uzticīgais skatītājs

  Uzticīgais skatītājs

  Pēdējā laikā man nepatīk Skrastiņa uzvedība un izturēšanās pret komandu vadītājiem, tā vien šķiet, ka Valteram tiek dotas nezin kādas privilēģijas vairākkārt mainīt savu atbildi uz jautājumiem, turpretim Janai tiek dota tikai viena, godīga iespēja atbildēt. Tas nebūt nenozīmē, ka beigšu šovu skatīties, taču, ar katru raidījumu tas šķiet arvien uzkrītošāk.
 • Ome

  Ome

  Es šo šovu neskatos jo Duļevskas uzvedība ir pretìga.Krauzem neļauj nemaz atbildēt.Ja nav ko rādīt tad slēgt to bodi ciet.
 • Es

  Es

  Kāpēc , ka Duļevska griež ratu , ja rats apstājas uz 0 , tas tiek pagriezt uz priekšu ...un tā šad negodīgi ...nav interesanti skatities tad ...?
 • ita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!