Kurš kuru? Pirmais ieskats ”Es mīlu Tevi, Latvija” vakara šovā; ies īpaši jestri

4 komentāri
Kurš kuru? Pirmais ieskats ”Es mīlu Tevi, Latvija” vakara šovā; ies īpaši jestri
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt svētdiena, un atkal pie skatītājiem ierodas iemīlētais šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija”. Un šovakar tajā ies īpaši jautri. Pretī viena otrai konkurējošās komandās stāsies ”X Faktora” zvaigznes un šī gada Latvijas pārstāves ”Jaunajā vilnī” – ”Radio trio” meitenes. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos kadros.

Kā sauc vīru, kurš dibināja Rīgu? Kāda vārna spēj strauji mainīt lidošanas virzienu? Kādus īpašus vārdu paņēmienus zina komandas? Ko nozīmē vecvārds “darbokslis”? Šos un vēl daudzus citus faktus noskaidro šī vakara ”Es mīlu Tevi, Latvija” spēlē!

Janas komandā piedalās šova ”X Faktors” otrās sezonas un grupas ”Radio Trio” dalībniece Katrīna Anna Vīgante, improvizācijas teātra aktieris un radio rīta programmu vadītājs Kaspars Breidaks un dziedātājs Jānis Stībelis.

Valtera komandā ”Radio Trio” dalībniece Madara Dzintara Pluša, Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počš un mūziķis Ralfs Eilands.

Pagājušonedēļ uzvarēja Valters. Un kurš šonedēļ?

Skaties šovu ”Es mīlu Tevi, Latvija” jau šo svētdien plkst. 20.00!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Kāpēc , ka Duļevska griež ratu , ja rats apstājas uz 0 , tas tiek pagriezt uz priekšu ...un tā šad negodīgi ...nav interesanti skatities tad ...?
 • ita
 • Uzticīgais skatītājs
  0 0 0

  Uzticīgais skatītājs

  Pēdējā laikā man nepatīk Skrastiņa uzvedība un izturēšanās pret komandu vadītājiem, tā vien šķiet, ka Valteram tiek dotas nezin kādas privilēģijas vairākkārt mainīt savu atbildi uz jautājumiem, turpretim Janai tiek dota tikai viena, godīga iespēja atbildēt. Tas nebūt nenozīmē, ka beigšu šovu skatīties, taču, ar katru raidījumu tas šķiet arvien uzkrītošāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl