Krāšņi foto: pirmo reizi šosezon ”Es Mīlu Tevi, Latvija!” uzvar Janas Duļevskas komanda

Izskanējis skatītāju iemīļotās spēles ”Es mīlu Tevi, Latvia” trešais raidījums. Skaties.lv piedāvā ieskatīties jaukākajos aizkadros no šova.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • ina

  ina

  Gandrīz lidz riebumam Duļevska uzvedas,ļoti nepieklājīgi...savāc tik vīriešus tādus ap kuriem varētu grābstīties un bučoties.....viņa domā ka visdaiļākā...un precējušies,bet tajā pašā momentā spēlētāji arī ir precēti vīri un man tas nav pieņemami,ja ap manu vīru gramstās svešas vecenes........stāvi savā vietā un nelien tur kur tevi neprasa
 • vova
 • Valters visu laiku labākais

  Valters visu laiku labākais

  Nu Duļevska teicami spēlē uz sevi !!! Citi jau forši vienkārši atraktīvi spēlētāji divās komandās, bet nu Duļevskas pašreklāma nu uz augsta līmeņa!!! Ļoti patīk Valtera vienkāršais un pašsaprotamais humors, attieksme pret komandas biedriem un atbalstītājiem ! Valters ir vienkāršs un foršs savas komandas līderis, un liekas,ka viņam tas uzvarētāja gods nav tik svarīgs,kā pajokot ar savu komanu un piedalīties šovā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!