Krāšņi foto: pirmo reizi šosezon ”Es Mīlu Tevi, Latvija!” uzvar Janas Duļevskas komanda

3 komentāri
Krāšņi foto: pirmo reizi šosezon ”Es Mīlu Tevi, Latvija!” uzvar Janas Duļevskas komanda
Publicitātes foto

Izskanējis skatītāju iemīļotās spēles ”Es mīlu Tevi, Latvia” trešais raidījums. Skaties.lv piedāvā ieskatīties jaukākajos aizkadros no šova.

Raidījumā draudzīgā un sīvā cīņā sacentīsies Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas.

Janas komandā spridzināja ”X Faktora” 1. sezonas uzvarētājs Artūrs Gruzdiņš , Kaspars Breidaks – improvizācijas teātra aktieris un radio SWH balss, kā arī ekstravagantā māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece.

Savukārt Valtera komandu pārstāvēja ”X Faktora” zvaigzne Adriana Miglāne, leģendārais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kā arī Baiba Sipeniece – Gavare – populārā televīzijas un radio raidījumu vadītāja, kura raidījuma laikā atklāti pastāstīja par to, kāds ir latvietis vidējais (Lasi TE)!

Pēc pirmajiem diviem raidījumiem Valtera komanda bija izvirzījusies vadībā, taču šovakar viss mainījās. Pirmo reizi šosezon ”Es Mīlu Tevi, Latvija” raidījumā uzvaru svinēja Janas Duļevskas komanda!

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20

TOP komentāri

 • Valters visu laiku labākais
  +5 +4 -1

  Valters visu laiku labākais

  Nu Duļevska teicami spēlē uz sevi !!! Citi jau forši vienkārši atraktīvi spēlētāji divās komandās, bet nu Duļevskas pašreklāma nu uz augsta līmeņa!!! Ļoti patīk Valtera vienkāršais un pašsaprotamais humors, attieksme pret komandas biedriem un atbalstītājiem ! Valters ir vienkāršs un foršs savas komandas līderis, un liekas,ka viņam tas uzvarētāja gods nav tik svarīgs,kā pajokot ar savu komanu un piedalīties šovā!
 • vova
 • ina
  +1 +1 0

  ina

  Gandrīz lidz riebumam Duļevska uzvedas,ļoti nepieklājīgi...savāc tik vīriešus tādus ap kuriem varētu grābstīties un bučoties.....viņa domā ka visdaiļākā...un precējušies,bet tajā pašā momentā spēlētāji arī ir precēti vīri un man tas nav pieņemami,ja ap manu vīru gramstās svešas vecenes........stāvi savā vietā un nelien tur kur tevi neprasa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl