Kļūsti par šova ”Es mīlu Tevi, Latvija!” skatītāju!  Jautrība sitīs augstu vilni!

18 komentāri
Kļūsti par šova ”Es mīlu Tevi, Latvija!” skatītāju!  Jautrība sitīs augstu vilni!
publictātes foto

Mums Tev ir divas ziņas. Viena laba, viena nu tā.. slikta varbūt. Sāksim ar slikto. Neticami, bet, ja ieklausās, aiz pakalniem mūsu virzienā lēni stampā rudens… Savukārt labā ziņa ir tāda, ka jau pavisam drīz sāksies šova ”Es mīlu Tevi, Latvija!” jaunā sezona. Un vai šis šovs būtu iedomājams bez saviem faniem? Nekādā gadījumā, tāpēc aicinām Tevi kļūt par šova skatītāju!

Kā kļūt par skatītāju? Gaužām vienkārši! Aizpildi anketu, norādi, kad vēlies piedalīties šova filmēšanā, un Tu būsi viens no pirmajiem, kas redzēs gan jaunās šova epizodes, gan to, kā top šis tautā iemīļotais šovs. Filmēšana norisināsies Rīgas Kinostudijā!

Nekautrējies un piesakies, Tavi iemīļotie šova vadītāji gaida Tevi!

Bet te vari apskatīt, kā top un kāda jautrība valda šovā.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Sanita
  +14 +12 -2

  Sanita

  Labdien, neesmu saņèmusi apstiprinājumu, ka varu ierasties uz filmēšanu. Vai var ierasties tāpat, ja uzrakstīts pieteikums?
 • Anita
  +5 +4 -1

  Anita

  Jana ir mana mīļākā šova vadītāja! Tev pašai,kaza,vieta zvēru dārzā pie mērkaķiem-tie ar visu laiku mēdās un visus aprej....droši vien esi neglīta veca meita,ko visi sakarīgi vīrieši ir izbrāķējuši,un tad nu tagad izgāz dusmas uz tādām skaistām sievietēm kā Jana-kaut vairāk būtu tik skaistas un interesantas sievietes kā Jana! Mīļā Jana,neņemiet galvā,ko tādas kazas te gvelž...
 • Anita Šmite (ex.Asafreja)
  +5 +2 -3

  Anita Šmite (ex.Asafreja)

  Mīļā Jana,neņemiet galvā,ko tādas kazas te gvelž...droši vien viņa pati ir vislielāķā neglītene pasaulē-tāpēc arī pašai skauž tik skaistas sievietes kā Jūs...Man Jūs esiet vismīļākā un interesantākā šī šova grupas vadītāja...Lai Jums veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl