Jautrs video: Baiba Sipeniece-Gavare par to, kāds ir vidējais latvietis

1 komentārs
Jautrs video: Baiba Sipeniece-Gavare par to, kāds ir vidējais latvietis

Piektdienas, 21. septembra, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies aizraujošā spēle ”Es mīlu tevi, Latvija”. Atraktīvais Valters Krauze savā komandā būs aicinājis radio ”Star FM” ētera balsi un TV šovu vadītāju Baibu Sipenieci-Gavari.

Latvijas simtgades gadā jo īpaši aktualizējies jautājums, kādi mēs, latvieši, esam. Jautājumam pievērsies arī radio ”Star FM” rīta programma ”Zoopasta”, izsludinot rīta aptauja ”Kas tu esi, latvieti?”.

”Latvietis vidējais mums sanāca šāds: vīrietis, šķīries, divi bērni, patlaban atrodas jaunās attiecībās. Ārzemēs viņu atpazīst pēc ”Statoil” uzlīmēs vinnētā čemodāna – melns ar dzeltenu – un ar muļķīgu smaidu sejā. Kāpēc muļķīgu smaidu sejā? Tāpēc, ka vāji zina angļu valodu, un to kompensē ar smaidu. Tāds ir vidējais latvietis,” ar ”Zoopastas” rezultātiem TV skatītājus iepazīstinās Baiba Sipeniece-Gavare.

Vai Baibas dalība Valtera komandai kaldinās ceļu līdz trešajai uzvarai šajā sezonā, noskaidro jau šovakar plkst. 20.20 TV3!

”Es mīlu tevi, Latvija” ik piektdienu aicina sabiedrībā pazīstamas personības un skatītājus doties kopīgā piedzīvojumā, pārbaudot zināšanas par Latviju un tās cilvēkiem, izdziedot sirsnīgākās un skaistākās simtgades melodijas, plēšot jokus, minot mīklas un ļaujoties citām aktivitātēm.

Baiba Sipeniece-Gavare par to, kāds ir vidējais latvietis