Komentāri

Pirmais nopietnais spēles Es mīlu Tevi, Latvija! pagrieziena punkts – uz jautājumu par tēmu Latvijas televīzija un kino jāatbild komandu kapteiņiem Janai un Valteram. Viņi nolemj to darīt īpaša veidā – “ronītī”.

Jautājums, pēc spēles vadītāja Artūra Skrastiņa domām, ir ļoti viegls, tādēļ kapteiņi nolemj panākt pretim. “Mēs neizmantosim rokas,” ierosina Valters. “Bet kādu citu ķermeņa daļu,” papildina Jana. Jautājums patiesi nav no sarežģītajiem, tādēļ visu izšķir reakcijas ātrums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr komandu kapteiņi mēģina pieres iekārtot pie sarkanās pogas, skatītāju rindās valda īpaša jautrība. Vēl vairāk emocijas uzbango brīdī, kad spēles vadītājs aicina noskatīties fragmentu no kādas kinofilmas…

Foto

Kuram no kapteiņiem šajā sacensību posmā paveicās, uzzini video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl