Īpašs gadījums “Es mīlu tevi, Latvija”: šovā sapulcināts Latvijas seksīgāko vīriešu zieds

6 komentāri
Īpašs gadījums “Es mīlu tevi, Latvija”: šovā sapulcināts Latvijas seksīgāko vīriešu zieds

Piektdienas, 5. oktobra, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki spraigiem notikumiem TV spēlē ”Es mīlu tevi, Latvija”. Šis raidījums bija īpašs ne tikai ar to, ka pirmo reizi šosezon uz laimes rata tika uzgriezti 100 punkti, bet dalībnieku rindās bija sapulcējies Latvijas seksīgāko vīriešu zieds.

Komandu kapteiņi uz spēli bija aicinājuši vairākus kungus, kuri gadu laikā ne reizi vien ierindoti pašmāju pievilcīgāko un seksīgāko vīriešu topos, – mūziķi Marku Rivu, aktieri Ģirtu Ķesteri, kuri cīnījās Janas Duļevskas komandā, un dziedātāju Lauri Reiniku, kurš palīdzēja Valtera Krauzes komandai.

Janas komandā cīnījās arī Bērnu slimnīcas fonda vadītāja un izcilā diriģenta Romāna Vanaga meita Liene Dambiņa. Bet Valtera komandas sastāvu papildināja arī ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis un samtainās balss īpašniece Aija Vītoliņa-Freimane.

Raidījumā netrūka arī kāda amizanta misēkļa – Lauris Reiniks apkrita vēkšpēdus.

Pēc neticamās veiksmes, uz laimes rata uzgriežot 100 punktus, Janas komanda izvirzījās vadībā un plūca uzvaras laurus raidījuma. Bilance pēc piektā šova raidījuma – trīs Janas komandas uzvaras pret divām Valtera komandas uzvarām.

Komandu sastāvs katru nedēļu mainās, aicinot sabiedrībā populārus cilvēkus pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un tās cilvēkiem, kā arī izdziedāt sirsnīgākās un skaistākās simtgades melodijas, minot mīklas un ļaujoties citām aktivitātēm.

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20!