Ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija”: vai īpašā taktika Valteram ļaus izvirzīties vadībā?

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonā pēc četriem raidījumiem rezultāts abu komandu starpā ir neizšķirts. Svētdienas, 31. marta, spēlē Valters Krauze savā komandā aicinājis zināšanām bagātus spēlētājus – pedagogu izlasi, savukārt Jana Duļevska bruņojusies ar degsmi un aizrautību. Kura taktika nesīs uzvaru?

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • rats
 • Janka

  Janka

  Šajā šovā vienādi noteikumi abām komandām nav novēroti jau sen... neatceros, ko iepriekš Valtera komandai bija jāsauc, bet tas pat nav svarīgi - viņu likme bija 10. Un viņi sauca. Tikai pēc tam Skrastiņš viņiem pateica, ka ir 9, kas nozīmē, ka viņiem nebija reāli 10 nemaz nosaukt. Tajā reizē 9 punkti tika iedoti Janas komandai (jo Valtera komanda 10 nosaukt loģisku iemeslu dēļ nevarēja). Šovakar - Janas komandai bija jānosauc ar dabu saistīti Latvijas nacionālie simboli (tādu ir 6), bet viņu likme bija 8. Skrastiņš viņiem atļāva minēt ar noteikumu, ka viņi tos 6 atminēs. Atminēja. 6 punkti Janas komandai, kaut gan pēc tādiem noteikumiem, kā bija iepriekš, 6 punktiem būtu bijis jāpienākas Valtera komandai, jo loģiski, ka savu likmi 8 Janas komanda nekādi nebūtu varējusi nosaukt. Kur taisnība? Pāris reizes ir redzēts, ka piepalīdz arī Valtera komandai, bet ne tik bieži kā Janas komandai - pat jāsaka, ka krietni vairāk palīdz Janas komandai. Mans piemērs ir tikai kā viens no apstiprinājumiem manam viedoklim.
 • Es

  Es

  Vai nu man skolā hu**u mācīja, vai arī nacionalie simboli oficiālie ir 3. Bet viņi nosauca neoficiālos
 • Ome

  Ome

  Kad beigsies tā Krauzes vilkšana uz uzvaru, Janas komandai pirmajai klusie telefoni, burtu spēle un pārējie uzdevumi. Skrastiņš atspēries cenšas Valteram pateikt priekšā.
 • Nūja
 • Joberausis
 • margrieta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!