Ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija”: vai īpašā taktika Valteram ļaus izvirzīties vadībā?

7 komentāri
Ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija”: vai īpašā taktika Valteram ļaus izvirzīties vadībā?
F64

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonā pēc četriem raidījumiem rezultāts abu komandu starpā ir neizšķirts. Svētdienas, 31. marta, spēlē Valters Krauze savā komandā aicinājis zināšanām bagātus spēlētājus – pedagogu izlasi, savukārt Jana Duļevska bruņojusies ar degsmi un aizrautību. Kura taktika nesīs uzvaru?

Lai arī cīņa par iespēju izvirzīties vadībā būs patiesi spraiga, studijā valdīs draudzība, jo visus viesus vieno mīlestība pret tradicionālo maizes zupu. Starp smieklu šaltīm un mīlētākajām latviešu dziesmām, kā allaž, dalībnieki arī pārbaudīs savas zināšanas, noskaidrojot, ko nozīmē vecvārdi ”jēlkula” un ”svibulīte”, cik pilsētās Latvijā ir kinoteātri, kas ir senākais izdevums Latvijā un daudzus citus faktus par Latviju.

Janas komandā šovakar būs ļoti atšķirīgi viesi, tomēr visi, bruņojušies ar degsmi un aizrautību, ir gatavi palīdzēt Janai ceļā pretim uzvarai. Komandā piedalās – šova ”X Faktors” otrās sezonas pusfinālists Didzis Melderis, šefpavārs Lauris Aleksejevs un aktrise Liena Šmukste.

Savukārt Valters nozīmīgajai cīņai izvēlējies zināšanām bagātus spēlētājus, jo visi trīs viesi ir skolotāji, pedagogi un pasniedzēji – šova ”X Faktors” otrās sezonas smaidīgākā dalībniece dziedātāja Laima Dimanta, mūziķis un radio personība Atis Zviedris un dziedātājs un sitamo instrumentu pedagogs Andris Ērglis.

Pats Valters spēles gaitā sevi arī pieskaita pie pedagogiem, jo viņš esot ”Janas dzīves skolotājs, mentors un pat guru”, jo viņš zina atbildes uz jautājumiem, par kuriem Jana nav dzirdējusi.

Vai Valtera izvēle aicināt savā komandā pedagogus ir pārdomāts solis, kas atļaus atkal izvirzīties vadībā? Skaties jau šovakar plkst. 20.00 kanālā TV3!

TOP komentāri

 • Janka
  +5 +4 -1

  Janka

  Šajā šovā vienādi noteikumi abām komandām nav novēroti jau sen... neatceros, ko iepriekš Valtera komandai bija jāsauc, bet tas pat nav svarīgi - viņu likme bija 10. Un viņi sauca. Tikai pēc tam Skrastiņš viņiem pateica, ka ir 9, kas nozīmē, ka viņiem nebija reāli 10 nemaz nosaukt. Tajā reizē 9 punkti tika iedoti Janas komandai (jo Valtera komanda 10 nosaukt loģisku iemeslu dēļ nevarēja). Šovakar - Janas komandai bija jānosauc ar dabu saistīti Latvijas nacionālie simboli (tādu ir 6), bet viņu likme bija 8. Skrastiņš viņiem atļāva minēt ar noteikumu, ka viņi tos 6 atminēs. Atminēja. 6 punkti Janas komandai, kaut gan pēc tādiem noteikumiem, kā bija iepriekš, 6 punktiem būtu bijis jāpienākas Valtera komandai, jo loģiski, ka savu likmi 8 Janas komanda nekādi nebūtu varējusi nosaukt. Kur taisnība? Pāris reizes ir redzēts, ka piepalīdz arī Valtera komandai, bet ne tik bieži kā Janas komandai - pat jāsaka, ka krietni vairāk palīdz Janas komandai. Mans piemērs ir tikai kā viens no apstiprinājumiem manam viedoklim.
 • rats
 • Es
  0 0 0

  Es

  Vai nu man skolā hu**u mācīja, vai arī nacionalie simboli oficiālie ir 3. Bet viņi nosauca neoficiālos

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl