21 komentārs
Iemīļotais šovs Es mīlu Tevi, Latvija atgriežas ēterā!; piesakies un skaties klātienē!
Foto: Toms Norde

Ir ļoti labas ziņas – TV3 ekrānos 21. februārī atgriezīsies visu laiku labākais TV šovs Es mīlu Tevi, Latvija, un tieši tev ir iespēja kļūt par tā skatītāju – nāc uz raidījumu ierakstiem un uzzini par notikumiem šovā, pirms tie vēl nonākuši tavā TV ekrānā!

Vai esi sekojis līdzi TV3 izklaidējošā un izzinošā šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmajai sezonai? Nu, re – pavisam nemanot ir pienākusi jau tā otrā sezona. Ja neesi sekojis līdzi pirmajai, tad ir īstais brīdis pieslēgties!!! Tā ir lieliska iespēja jautrā gaisotnē un aizraujošā kompānijā pavadīt kādu no februāra pēcpusdienām vai vakariem, ierodoties uz šova ierakstu – izvēlies sev ērtāko laiku, ņem līdzi draugus un brauc uz Rīgas kinostudiju, Šmerļa ielā 3!

Šova Es mīlu Tevi, Latvija vadītājs Artūrs Skrastiņš, komandu kapteiņi – visfeinākie – Jana Duļevska un Valters Krauze.

Ieraksti notiek:

  • 1.02. pl. 12:00
  • 2.02. pl. 16:00
  • 8.02. pl. 16:00
  • 9.02. pl. 16:00
  • 16.02. pl.16:00 un pl. 20:30!

Savu pieteikumu, lūdzu, sūti uz e-pastu: info.skatitaji@gmail.com. Noteikti neaizmirsti norādīt datumu, laiku un cilvēku skaitu, lai varam visu skaisti apkopot viesu sarakstā!

Foto: šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmā sezona

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl