21 komentārs
Iemīļotais šovs Es mīlu Tevi, Latvija atgriežas ēterā!; piesakies un skaties klātienē!
Foto: Toms Norde

Ir ļoti labas ziņas – TV3 ekrānos 21. februārī atgriezīsies visu laiku labākais TV šovs Es mīlu Tevi, Latvija, un tieši tev ir iespēja kļūt par tā skatītāju – nāc uz raidījumu ierakstiem un uzzini par notikumiem šovā, pirms tie vēl nonākuši tavā TV ekrānā!

Vai esi sekojis līdzi TV3 izklaidējošā un izzinošā šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmajai sezonai? Nu, re – pavisam nemanot ir pienākusi jau tā otrā sezona. Ja neesi sekojis līdzi pirmajai, tad ir īstais brīdis pieslēgties!!! Tā ir lieliska iespēja jautrā gaisotnē un aizraujošā kompānijā pavadīt kādu no februāra pēcpusdienām vai vakariem, ierodoties uz šova ierakstu – izvēlies sev ērtāko laiku, ņem līdzi draugus un brauc uz Rīgas kinostudiju, Šmerļa ielā 3!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Es mīlu Tevi, Latvija vadītājs Artūrs Skrastiņš, komandu kapteiņi – visfeinākie – Jana Duļevska un Valters Krauze.

Ieraksti notiek:

  • 1.02. pl. 12:00
  • 2.02. pl. 16:00
  • 8.02. pl. 16:00
  • 9.02. pl. 16:00
  • 16.02. pl.16:00 un pl. 20:30!

Savu pieteikumu, lūdzu, sūti uz e-pastu: info.skatitaji@gmail.com. Noteikti neaizmirsti norādīt datumu, laiku un cilvēku skaitu, lai varam visu skaisti apkopot viesu sarakstā!

Foto: šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmā sezona

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl