Iemīļotais šovs Es mīlu Tevi, Latvija atgriežas ēterā!; piesakies un skaties klātienē!

21 komentārs
Iemīļotais šovs Es mīlu Tevi, Latvija atgriežas ēterā!; piesakies un skaties klātienē!
Foto: Toms Norde

Ir ļoti labas ziņas – TV3 ekrānos 21. februārī atgriezīsies visu laiku labākais TV šovs Es mīlu Tevi, Latvija, un tieši tev ir iespēja kļūt par tā skatītāju – nāc uz raidījumu ierakstiem un uzzini par notikumiem šovā, pirms tie vēl nonākuši tavā TV ekrānā!

Vai esi sekojis līdzi TV3 izklaidējošā un izzinošā šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmajai sezonai? Nu, re – pavisam nemanot ir pienākusi jau tā otrā sezona. Ja neesi sekojis līdzi pirmajai, tad ir īstais brīdis pieslēgties!!! Tā ir lieliska iespēja jautrā gaisotnē un aizraujošā kompānijā pavadīt kādu no februāra pēcpusdienām vai vakariem, ierodoties uz šova ierakstu – izvēlies sev ērtāko laiku, ņem līdzi draugus un brauc uz Rīgas kinostudiju, Šmerļa ielā 3!

Šova Es mīlu Tevi, Latvija vadītājs Artūrs Skrastiņš, komandu kapteiņi – visfeinākie – Jana Duļevska un Valters Krauze.

Ieraksti notiek:

  • 1.02. pl. 12:00
  • 2.02. pl. 16:00
  • 8.02. pl. 16:00
  • 9.02. pl. 16:00
  • 16.02. pl.16:00 un pl. 20:30!

Savu pieteikumu, lūdzu, sūti uz e-pastu: info.skatitaji@gmail.com. Noteikti neaizmirsti norādīt datumu, laiku un cilvēku skaitu, lai varam visu skaisti apkopot viesu sarakstā!

Foto: šova Es mīlu Tevi, Latvija pirmā sezona

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl