Fredis eleganti apspēlē Žoržu

Komentāri

Spēlēs kā jau spēlēs – ne vienmēr gudrība, bet arī izveicība un nepacietība spēj ietekmēt spēles rezultātu. Šoreiz Žoržs Siksna pateica priekšā Andrim Freidenfeldam pareizo atbildi.

Varētu gan arī teikt otrādāk – Fredis ieturēja elegantu pauzi, un Žoržs Siksna pārsteidzās, tā atdodot divus vieglus punktus pretiniekam. Lai vai kā, tā Janas komanda tika pie pirmajiem diviem punktiem šajā šova sezonā. Bet varbūt Žoržs Siksna to izdarīja speciāli? Viņš taču ir izslavēts džentlmenis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl