Foto: TV spēlē ”Es mīlu tevi, Latvija” rezultāts izlīdzinās

Pievienot komentāru
Foto: TV spēlē ”Es mīlu tevi, Latvija” rezultāts izlīdzinās
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Piektdienas, 28. septembra, vakarā televīzijas skatītāju vērtējumam tika nodots iemīļotās TV spēles ”Es mīlu tevi, Latvija” ceturtais raidījuma, kurā, kā ierasts, slavenību vadībā varēja uzzināt daudz un dažādus faktus par Latviju un tās iedzīvotājiem.

Komandu sastāvs katru nedēļu mainās, aicinot sabiedrībā populārus cilvēkus pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un tās cilvēkiem, kā arī izdziedāt sirsnīgākās un skaistākās simtgades melodijas, minot mīklas un ļaujoties citām aktivitātēm.

Janas Duļevska komandā cīnījās reperis, bītmeikeris un producents Ansis, kurš atzīst, ka bērnībā viņš ir baidījies uzstāties klases priekšā un pratis iemācīties vien četrrindes, kuras skaitīja pa durvju spraugu, atrodoties ārpus klases.

Komandā cīnījās arī Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane jeb Ketija no ”Viņa melo labāk”, kura lepojas ar to, ka visā Rīgā ir ļoti daudz draugu un paziņu, jo tā kā vecāki bieži esot pārvākušies, skolas laikā viņai ir nāciet mainīt dzīves vietu septiņas reizes.

Trijniekam pievienojās arī šarmantā Māra lomas atveidotājs populārajā seriālā ”Viņas melo labāk” Andris Bulis. Vidusskolas laikā aktieris mācījās klasē, kur bija 22 meitenes un vien trīs puiši, kas esot bijusi ”īsta paradīze”.

Valteram uzvaru kaldināt palīdzēja Dailes teātra aktrise Ieva Florence jeb Dina no seriāla ”Viņas melo labāk”. Aktrise bieži mēdz ”sajaukt” lietas – vai tie būtu sveši iepirkuma ratiņi, kuros Ieva ieliek savas vakariņas, vai sveša mašīna, kurā meitene pamanās iesēsties, tas gadā visai bieži un jaunā aktrise no tā nekaunas. Turklāt Ievu īpaši glaimo, kad viņa tiek nodēvēta par skolnieci, kas notiekot diezgan bieži.

Komandas sastāvu papildināja arī pieredzējušais hokejists un treneris Jēkabs Rēdlihs, kurš bērnībā ļoti vēlējies kļūt par ceļamkrānu. Hokejists lepojas ar to, ka savulaik ir mācījies mūzikas skolā un spēlējis trompeti.

Ar zināšanām par Latviju dalījās arī TV3 raidījuma ”Bez Tabu” vadītāja Agnese Drunka. Viņa atzīstas, ka divas reizes esot uzsākusi mācības mūzikas skolā – pirmo reizi vijoles klasē, otro reizi akordeona klasē, tomēr abas reizes Agnesei mācības nav izdevies pabeigt.

Par mata tiesu uzvara nonāk Janas Duļevskas komandā, izlīdzinot rudens sezonas kopvērtējuma rezultātu – 2 pret 2!

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20!