3 komentāri
FOTO: spraigā cīņā uzvaras laurus plūc Janas komanda, Valters zaudē derībās
Foto: Toms Norde

Lai arī šīs nedēļas spēlei Es mīlu Tevi, Latvija! Valters bija nodrošinājies ar spēcīgu komandu, tas viņam nenesa uzvaras laurus.

Turklāt Valteram nācās ne vien piekāpties spēles rezultātā, bet arī derībās, kuru rezultātā Valteram bija jānes Jana cauri visai Latvijai. Tiesa gan, tai, kas uzzīmēta uz grīdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr arī Jana nolēma nelaist garām izdevību uzdejot valsi ar Artūru Skrastiņu, kaut arī derībās uzvarēja.

Šonedēļ Janas komandā cīņā par uzvaru stājās aktieris un tenors Emīls Kilenieks, modes māksliniece, Janas šīvakara kleitas autore Indra Salceviča un aktieris Ainārs Ančevskis. Tikmēr Valters Janai pretī stājās ar īstu zvaigžņu plejādi – aktieri Uldi Siliņu, dziedātāju Lauri Reiniku un aktrisi, seriāla UgunsGrēks zvaigzni Zani Daudziņu.

Foto

TOP komentāri

 • N.U
 • V.N
  0 0 0

  V.N

  Skrastiņš joprojām nevar tikt vaļā no krievu valodas pārņemtajiem un latviešu valodai neraksturīgā nozīmē lietotajiem ,,sekojošiem,,.
 • Liene Gobiņa
  0 0 0

  Liene Gobiņa

  Raidījums foršs, bet sīkas nianses traucē - ja runājam par latviešu valodu, tad jāatzīmē, ka nav tāds jēdziens tūkstots, bet pareizi ir teikt - tūkstotis vai tūkstošs.
  Tāpat jāpievērš uzmanība darbības vārdiem, kā piemēram, sagaidām, nevis sagaidam. ( -īt, - īties nenoteiksmē pieprasa galotni - ām, -āmies).
  Paldies, svētdienas vakari ir piepildīti sevis izzināšanai un kā jauna izzināšanai par savu zemi, par Latviju! ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl