Foto: Olga Rajecka priecē TV skatītājus ar jauneklīgu izskatu

8 komentāri

Piektdienas, 26. oktobra, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās spēle ”Es mīlu tevi, Latvija”, kurā savas zināšanas par Latviju pārbaudīja arī latviešu estrādes māksliniece Olga Rajecka.

TV spēlē, kā ierasts, tikās mīlēti un slaveni ļaudis, kuri komandu kapteiņu Janas Duļevskas un Valtera Krauzes vadībā mērojās spēkiem savās zināšanās par Latviju.

Jana savā komandā bija aicinājusi dziedātāju Olgu Rajecku, kura Latvijas mīlēšanas šovā piedalījās ne pirmo reizi. Šajā reizē skatītāju sajūsmu izpelnījās skatuves mākslinieces jauneklīgais imidžs.

Estrādes dīva šovam bija izvēlējusies koši krāsainu tuniku, piegulošas bikses un sarkanas augstpapēžu kurpes.

Duļevskas komandā kopā ar Rajecku cīnījās arī mūziķis Ralfs Eilands un aktieris Rihards Lepers.

Valters Krauze savā komandā bija aicinājis mūziķi un šova ”X Faktors” mentoru Reini Sējānu, aktrisi un režisori Mariju Bērziņu un aktieri Daini Gaideli.

Ne pirmo reizi šajā sezonā kāds no kapteiņiem uz laimes rata uzgrieza 100 punktus. Šoreiz to paveica Valtera komanda, un starpība kopējā bilancē samazinājusies – 5 pret 3, joprojām Janas komandas labā.

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20!

TOP komentāri

  • janis
  • Nelda
  • Edvīns Lukaševičs-Lācis
    +5 +3 -2

    Edvīns Lukaševičs-Lācis

    Tiešām prieks šoreiz ka Rejecka neuzvarēja! Protams žēl pārējos, bet komanda ir tik stipta cik stiprs ir tās vājākais spēlētājs. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl