Foto: noslēdzies šovs ”Es mīlu tevi, Latvija”

1 komentārs

Piektdienas, 23. novembra, vakarā TV3 skatītāji varēja sekot līdzi spēles ”Es mīlu tevi, Latvija” noslēguma raidījumam, kurā Latvijas 100. dzimšanas dienas gaisotnē tika noskaidrots, ka 12 nedēļu ilgajā cīņā veiksmīgāka bijusi Janas Duļevskas vadītā komanda.

“Es mīlu tevi, Latvija” 12 piektdienas pēc kārtas aicināja sabiedrībā pazīstamas personības un skatītājus doties piedzīvojumā, kopīgi pārbaudot zināšanas par Latviju un tās cilvēkiem, izdziedot sirsnīgākās un skaistākās simtgades melodijas, plēšot jokus, minot mīklas un ļaujoties citām aktivitātēm.

Jana Duļevska šova noslēguma raidījumā savā komandā bija aicinājusi mūziķi Renāru Kauperu, dzejnieci Māru Zālīti un mūziķi un režisoru Aigaru Graubu.

Kā Jana TV šovā izdancina Kauperu, skaties šeit!

Valtera Krauzes komandā šajā vakarā cīkstējās mūziķis Māris Mihelsons, diriģents Jānis Ozols un aktrise Baiba Broka.

12. raidījumā uzvaras laurus plūca Janas vadītā komanda. Arī šova ceturtajā sezonā kopvērtējumā labāku sniegumu demonstrējusi Jana – ”Es mīlu tevi, Latvija” noslēdzās ar rezultātu 9 pret 3.

TOP komentāri

  • janis
    +2 +1 -1

    janis

    vai vienreiz neaizvaksiet to pretigo dulevskas zirga gimi jau noriebusies ta zarka nagla

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl