Komentāri
FOTO: iecienītā šova Es mīlu Tevi, Latvija! komandas kapteiņu jaunās sezonas ampluā!
Publicitātes foto

Arī šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrās sezonas komandu kapteiņu lomās iejutīsies atraktīvā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu, kādā ampluā viņi būs redzami jaunajā sezonā.

Tiek piedāvātas jaunās fotosesijas bildes, kas sniedz ieskatu, kādus tad savos TV ekrānos varēsim sagaidīt mīlētos komandu kapteiņus – Janu Duļevsku un Valteru Krauzi. Līksmības un jautrības pilnā TV3 rudens šova Es mīlu tevi, Latvija! vadītājs Artūrs Skrastiņš teic: ”Šī ir vienreizēja spēle un vienlaikus šovs, ko vēlas redzēt un skatās visas paaudzes. Varu apsolīt, ka 2. sezona spēlei Es mīlu Tevi, Latvija! būs kā lielisks ceļojums cauri Latvijai, ko iesaku piedzīvot ikvienam. Tiekamies svētdienās!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šovā tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem mērosies spēkiem savās zināšanās par mūsu valsti. Skaties lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija! pirmo raidījumu, baudi jautru, muzikālu un iedvesmojošu noskaņu jau 21. februārī plkst. 20.00 kanālos TV3 un TVPlay!

Lasi vēl