“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Valtera Krauzes komanda izlīdzina rezultātu

2 komentāri
“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Valtera Krauzes komanda izlīdzina rezultātu
TV3 Publicitātes foto

Vakar, 5.oktobrī, Vislatvijas skatītākajā šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” varēja gan no sirds smieties, gan arī uzzināt, cik interesanta un dažāda ir Latvija. Interesanti jautājumi, slavenību minēšanas spēle, reti dzirdēti fakti, dziesmas un apcelšanās – tas viss radīja kopā būšanas prieku. Sestās nedēļas cīņā par uzvaru gavilēja Valtera Krauzes komanda un šī brīža rezultāts ir 3:3. Iepazīstiet Latviju no jauna lielajā svētdienas šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau šo svētdien, 12.oktobrī 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Vakar spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” kapteiņa Valtera Krauzes komandā bija žurnāliste Velta Puriņa, aktieris Gints Grāvelis un dziedātājs Edmunds Rasmanis. Veiksme arī šajā reizē bija V.Krauzes komandas pusē, uzvarot un uzlabojot rezultātu uz neizšķirtu 3:3. Janas Duļevskas komandā vakar bija humoriste Jana Kalniņa, dziedātājs Miks Dukurs un sporta žurnālists Armands Puče.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar šova dalībnieki un TV3 skatītāji uzzināja interesantus faktus par TV3 kādreizējo raidījumu “Aina”, filmām “Baiga vasara” un “Mirāža”. Šova laikā tika skandētas un atminētas tādas dziesmas kā “Nedalāmā”, “Lecam pa vecam”, “Muzikants”, “Bēdu manu, lielu bēdu” un citas. Ģeogrāfijas spēlē un Latvijas kartē bija jāatrod Rūjiena, Dagda, Smiltene, Priekule, Salacgrīva un Zilupe. Vēlāk V.Krauzes un J.Duļevskas komandas dalībnieki no jauna radīja, pārstāstot Latvijā slavenu dziedātāju – Laura Reinika un Intara Busuļa – biogrāfiju, par pareizi pateiktiem faktiem katra komanda nopelnīja pa četriem punktiem. Kā allaž, sprāgstošās bumbas spēle sagādāja jautrību, jo komandu dalībnieki, liekot lietā izdomu, interpretē atbildes uz jautājumiem. Vakar šovu noslēdza intelektuālie jautājumi un lielā rata griešana, tad tika noskaidrota uzvarētāju komanda.

Latvijas iepazīšana turpinās!

Nākamajā reizē, 12.oktobrī, šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” V.Krauzes komandā būs dziesminieks Goran Gora jeb īstajā vārdā Jānis Holšteins, TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze un Latvijas raidorganizācijas asociācijas izpildirektore Gunta Līdaka. Savukārt J.Duļevska komandā ir izvēlējusies jauno un daudzsološo režisoru Rūdolfu Mingu, Valmieras drāmas teātra aktieri Imantu Stradu un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

TOP komentāri

 • Daiga
  0 0 0

  Daiga

  Ļoti jauks raidījums- lūdzu biežāk tādus, ne tikai pa svētkiem :) Januks, Valters un Artūrs ļoti labi vadītāji - viņiem trijiem kopā labi sanāk!
 • Inga
  0 0 0

  Inga

  šovs ir ļoti skatāms un interesants, vienreiz kaut kas tiešām skatāms ar baudu, vienīgi traucē tie pārsvīdušie dalībnieki, izskatās ka mokās šie , vai tiešām nevar karstumu likvidēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl