Komentāri
“Es mīlu tevi, Latvija” startēs “UgunsGrēka” zvaigzne; pirmie FOTO no šova
TV3 publicitātes foto

Šovs “Es mīlu tevi, Latvija” pie TV3 skatītājiem dosies arī Lieldienās. Esi pirmais, kurš uzzina, kuri sabiedrībā zināmi un mīlēti ļaudis šovakar palīdzēs kaldināt uzvaru komandu kapteiņiem Janai Duļevskais un Valteram Krauzem.

Pēc astoņiem aizvadītājiem raidījumiem rezultāts komandu starpā ir neizšķirts – četri pret četri.

Šovakar Jana savā komandā aicinājusi dīdžeju Tomu Grēviņu, TV seju Kristīni Virsnīti un šefpavāru Lauri Aleksejevu.

Valtera komandā cīnies Latvijas Nacionālā teātra aktieris un seriāla “UgunsGrēks” Gata lomas atveidotājs Mārtiņš Brūveris, grupas “ElektroFolk” soliste Iveta Baumane un restorānu ”Vairāk Saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš.

Kura no komandām izrādīsies pārāka, skaties šovakar plkst. 20:00 TV3!

Foto: pirmais ieskats šī vakara raidījumā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl