”Es mīlu tevi, Latvija” piedzīvota nebijusi jautrība: fanus priecē sezonas lustīgākā spēle

3 komentāri

Piektdienas, 12. oktobra, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots TV spēles ”Es mīlu tevi, Latvija” sestais raidījums, kurā, kā ierasts, ar zināšanām par Latviju un tās iedzīvotājiem sacentās divas slavenību komandas. Šova fani spriež, ka raidījumā valdījusi tāda jautrība, kāda šajā sezonā vēl nebija piedzīvota.

Līdz zobiem apbruņojušies ar zināšanām par un ap Latviju, Valtera Krauzes komandā uzvaru palīdzēja kaldināt Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, kura pazīstama arī kā Margaritas lomas atveidotāja seriālā ”Viņas melo labāk”, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra vijolniece Darja Smirnova un Valmieras teātra aktieris Imants Strads.

Janas Duļevskas komandai veiksmi nesa izteikti muzikāla kompānija – šova ”Izklausies redzēts” ceturtās sezonas uzvarētājs, Karaliskā Improvizācijas teātra aktieris, grupas ”Dziļi violets” solists Nauris Brikmanis, hip hop mūzikas izpildītājs Ozols un diriģente Aira Birziņa.

Latvijas mīlēšanas šovā dzimis jauns duets – Duļevska un Ozols

Abas komandas ar āķīgu jautājumu pārsteidza jaunais šahists Miķelis Vingris, kuram ir vien deviņi gadi, taču viņš jau ir paspējis nest Latvijas vārdu pasaulē, iegūstot bronzas medaļu Pasaules Čempionātā šahā (U-8 grupas ātrspēlē).

Pēc spraigās un muzikālās cīņas Janas Duļevskas komanda izvirzījusies vadībā, izcīnot jau ceturto uzvaru šajā sezonā.

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20!