Komentāri
“Es mīlu Tevi, Latvija!” pārliecinoši uzvar Janas Duļevskas komanda
TV3 Publicitātes foto

Svētdien, 12. oktobrī, labs garastāvoklis, mūzika un neizsakāma prieks valdīja “Es mīlu Tevi, Latvija!” studijā. Jau septīto svētdienas vakaru gan televīzijas skatītāji, gan komandas dalībnieki kļuva zinošāki, uzzinot daudz jauna vai atkārtojot jau zināmo par Latviju. Šoreiz ar krietnu punktu pārsvaru uzvaras laurus plūca Janas Duļevskas komanda.

TV3 šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” kapteiņa Valtera Krauzes komandā bija TV3 Ziņu vadītājs un žurnālists Arnis Krauze, dziesminieks Goran Gora un Latvijas raidorganizācijas izpildirektore Gunta Līdaka. Veiksme šajā reizē bija Janas Duļevskas komandas pusē, uzvarot un uzlabojot rezultātu līdz 4:3. J. Duļevskas komandā apvienojās aktieris Imants Strads, jaunais režisors Rūdolfs Mings un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

Smejas vēderus kutinādami

Spēles dalībnieki un TV3 skatītāji no sirds varēja izsmieties par V. Krauzes un J. Duļevskas pārstāstīto Latvijā slavenu dziedātāju – Olgas Rajeckas un Ievas Akurateres – biogrāfiju. Jo īpaši uzjautrinošs bija mirklis, kad I. Strads lika lietā savu aktiera talantu un ar izteiktiem žestiem R. Mingam pārstāstīja I. Akurateres biogrāfiju. Tik azartisks un māksliniecisks stāstījums līdz šim šova vēsturē nebija piedzīvots. Tiesa R. Mings, vērojot I. Strada stāstījumu, jau bija aizmirsis svarīgus faktus un atstāstīja pavisam otrādi – no šodienas līdz pagātnei.

“Es mīlu Tevi, Latvija!” laikā varēja uzzināt interesantus faktus par filmām “Ezera sonāte”, “Vella kalpi” un “Elpojiet dziļi”. Šova laikā tika minētas tādas dziesmas kā “Milzīte Ilzīte”, “Mana mīļā meitene”, “Par pēdējo lapu”, “Kad man maziņam”, “Māsiņas puteklītes” un “Lai sasaucamies, lai dziedam!” un citas. Ģeogrāfijas spēlē Latvijas kartē bija jāatrod Pļaviņas, Viesīte, Valdemārpils un Auce. Sprāgstošās bumbas spēle sagādāja īstu jautrību, jo komandu dalībnieki, liekot lietā izdomu, interpretēja atbildes uz jautājumiem. Šajā uzdevumā tas vislabāk izdevās V. Krauzes komandai, tomēr kopvērtējumā viņi palika zaudētājos.

Latvijas iepazīšana turpinās

Nākamajā reizē, 19. oktobrī, šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” V. Krauzes komandā būs jaunā un daudzsološā dziedātāja Antra Stafecka, dziedātājs un mūzikas producents Jānis Stībelis un radio dvēsele un pasākumu vadītājs Valdis Melderis. Savukārt J. Duļevska komandā ir izvēlējusies autosportistu, kuram ļoti patīk Latvijas daba, – Andi Neikšānu, dziedātājus Martu Kristiānu Kalniņu un Normundu Rutuli.

Skatieties šovu “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau svētdien, 19. oktobrī, 20.00 kanālos TV3 un TVPlay!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl