1 komentārs

Ir grūti saprast, kā tas iespējams, bet Latvijā tomēr ir cilvēki, kuri nezina, kas ir Helmuts Balderis. Viņa ir meitene un mūziķe – tas ir piedodams! :) Agnese Rakovska pirmajā šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” raidījumā izcēlās tik spilgti, ka mēs nevaram neparādīt arī šo epizodi.

Grupas “Triānas parks” soliste jau paspēja ļoti īpaši izcelties, saceļot paniku saistībā ar “dāvanu – bumbu”, kura šova dalībniekiem jātur rokā, kamēr viņi atbild jautājumus uz ātrumu. Šoreiz dziedātāja sniedza īpaši interesantu skaidrojumu par Latvijas hokeja leģendu Helmutu Balderi, nodēvējot viņu par Ilmāru Baldzeru… Kam negadās!?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl