“Es mīlu Tevi, Latvija!” ceturtais raidījums ir klāt!

Pievienot komentāru
“Es mīlu Tevi, Latvija!” ceturtais raidījums ir klāt!
TV3 Publicitātes foto

Šovakar kanāls TV3 piedāvās lielā svētdienas šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” ceturto sēriju, kurā atkal sacentīsies Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas. Pagājušajā svētdienā otro reizi uzvaru izcīnīja Janas komanda, pārspējot Valtera Krauzes padotos. Vai viņam izdosies izlīdzināt rezultātu kopsummā?

Šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija” tiks apskatītās tādas tēmas kā Latvijas ģeogrāfija – pilsētas un to atrašanās vietas, mūsu pašu kino un televīzija, kā arī mūsu pašu dižākās personības, taču dažādo uzdevumu starplaikos dalībnieki minēja latviešu dziesmas, par kuriem varēja iegūt papildpunktus.

Taču katru nedēļu abiem komandu kapteiņiem sastāvs mainīsies, lai mēs visi kopā pārbaudītu, cik erudīti un zinoši ir mūsu sabiedrībā zināmie cilvēki. Vai Valteram Krauzem izdosies izlīdzināt rezultātu kopsummā?

Tagad apskatīsim, kādi cilvēki gaidāmi jūsu TV ekrānā. Jana šovakar savā komandā pulcinās:

  • multimākslinieks Kašers;
  • dziedošais, spēlējošais un dejojošais aktieris Lauris Subatnieks;
  • māksliniece Elita Patmalniece.

Valters Krauze pretī liks:

  • dziedātāja Aminata Savadago;
  • raidījuma “Superbingo” vadītājs un kaislīgs hokeja fans Armands Simsons;
  • režisore Lote Gediņa.

Kā arī par muzikālo noformējumu atbildīgie šajā spēlē ir Karīna Tropa, Vineta Elksne, Ivo Grīsliņš-Grīslis un pavadošā grupa. Tas viss, kā arī intrigas, azarts un emocijas jūs gaida jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20:20.