5 komentāri

TV3 svētdienas šova “Es mīlu tevi, Latvija” devītais jeb Lieldienu raidījums tika aizvadīts īstā svētku gaisotnē. Un ne bez pārsteigumiem! Viens no tiem ļāva svinēt uzvaru atraktīvās Janas Duļevskas komandai. 

Ik nedēļu šovā valda gan jautrība, gan patīkams sacensības gars, jo savā starpā zināšanās par Latviju, atjautībā un dziedātprasmē sacenšas divas slavenību komandas, kurām uzdevumi sagatavoti gana uzjautrinoši un izzinoši.

Janai ceļā uz uzvaru raidījumā plecu pie pleca bija dīdžejs Toms Grēviņš, TV seja Kristīne Virsnīte un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

Valtera komandā braši cīnījās Latvijas Nacionālā teātra aktieris un seriāla “UgunsGrēks” Gata lomas atveidotājs Mārtiņš Brūveris, grupas “ElektroFolk” soliste Iveta Baumane un restorānu ”Vairāk Saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš.

Turklāt svētku raidījumā bez pārsteigumiem neiztika. Finālā Jana uz laimes rata uzgrieza apaļus 100 punktus, bet ar to viss nebeidzās. Komandas vadītāja aiz priekiem metās pie olās un vienu apēda ar visu čaumalu.

Lieldienu raidījumā uzvaru svinēja Janas komanda.

Video

Pēc devītā ”Es mīlu tevi, Latvija” trešās sezonas raidījuma kopējā bilance ir 4 pret 5 Janas komandas labā.

Atgādinām, ka šova fināls, kurā tiks noskaidrots trešās sezonas uzvarētājs, notiks 4. maijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl