3 komentāri

Svētdienas, 19. februāra, vakarā TV3 ar trešo sezonu atgriezās lielais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”. Pirmajā raidījumā ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Valtera Krauzes komanda.

Pirmajā raidījumā Valtera komandā bija aktieris Gints Andžāns, dziedātāja Ieva Kerēvica un aktrise Indra Briķe. Savukārt kopā ar Janu Duļevsku par “Laimas” šokolādes pulksteni cīnījās dziedātāja Rūta Dūduma un mūziķi Arstarulsmirus un Jānis Jubalts.

Jau ar pirmajiem spēles metriem vadībā izvirzījās Valtera komanda. Iepriekš Valters neslēpa, ka viņa mērķis spēles trešajā sezonā ir beidzot uzvarēt Janas komandu. Vai viņam tas izdosies, uzzināsim šova finālā 4. maijā. Bet sākums ir daudzsološs.

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu

Šova mērķis ir pamatīgāk iepazīt Latviju, tāpēc arī nākamās 11 nedēļas televīzijas spēlē sagaida jautājumi un uzdevumi tikai un vienīgi par Latviju.

Starp spēles uzdevumiem ir tādas tēmas kā Latvijas kino un televīzija, tiek minētas pilsētas un to atrašanās vietas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām, atpazītas dziesmas pēc meldiņa, svinēta dzimšanas diena.

Foto

Video: trešās sezonas atklāšanas raidījums

TOP komentāri

 • pfff
  +3 +3 0

  pfff

  Kauns bija klausīties, ka cilvēki neko vairāk par savu mūzikas lauciņu nepārzin, un pat nezin, ka pareizi ir "Palameika" un "Admidiņa".
 • Skatītājs
  +3 +3 0

  Skatītājs

  Nu gan seklo sausiņu baru savākuši.... Rūta īpaši ar stulbumu izcēlās, tikai par mūziki kaut ko zināja, pārējais tumša bilde.
 • ārprāts
  +1 +1 0

  ārprāts

  Tik tiešām kauns, ja tikai māk zvaigot par to, ka pat nemāk pareizi uzvārdu pateikt, kur nu vēl kaut ko sakarīgu atstāstīt. Rūta un Ieva izcēlās īpaši. Ja cilvēks nesaprot un nezin neko par Latviju un zināmiem cilvēkiem, kāpēc būtu jāpiedalās spēlē?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl