Ar Valtera komandas uzvaru sākusies ”Es mīlu tevi, Latvija” piektā sezona

1 komentārs

Pagājuši nieka trīs mēneši, kopš no TV3 skatītājiem atvadījās jautrās un atraktīvās TV spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” vadītājs Artūrs Skrastiņš un komandu kapteiņi Jana Duļevska un Valters Krauze. Svētdienas, 3. marta, vakarā kompānija televīzijas skatītājus sveicināja piektās sezonas atklāšanas spēlē.

Tuvojoties pavasaris, klāt TV3 lielā svētdienas šova “Es mīlu tevi, Latvija” jaunā sezona. Turpmākās 11 nedēļas sabiedrībā zināmas un cienītas personības pārbaudīs savas zināšanas par Latviju, dziedās, dejos un citādi jautrosies.

Sezonas atklāšanas raidījumā atraktīvās Janas Duļevskas bija Dailes teātra aktieris un jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam” galvenā varoņa Dāvja atveidotājs Dainis Grūbe un šova ”X Faktors” žūrijas locekļi – grupas ”Instrumenti” dalībnieks, producents un komponists Reinis Sējāns un grupas ”Prāta vētra” menedžere Aija Auškāpa.

Savukārt Valters Krauze savā komandā bija sapulcinājis nez mazāk radošu kompāniju – par uzvaru spēlē cīnījās mūziķis un grupas ”Musiqq” solists Emīls Balceris, Dailes teātra aktrise Anete Krasovska un Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins.

Un Valtera komanda pirmajā spēlē izrādījās zinošāka un spēcīgāka – ”Es mīlu tevi, Latvija” jaunā sezona tika atklāta ar Valtera komandas uzvaru.

TOP komentāri

  • Dace
    0 0 0

    Dace

    Izskatās, ka TV3 budžtes ir ļoti ierobežots, vai arī ar gaumi nav viss kārtībā :)
    Svētdienas rītā "Superbingo" vadītājām un vakarā "Es mīli tevi, Latvija" solistu meitenēm bija vienas un tās paša kleiteas - melna un balta. Nu varējāt vismaz dažādu dienu raidījumos salikt vienādus tērpus. Kleitas bija ļoti uzkrītošas, tāpēc arī pamanīju :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl