Agneses Rakovskas “nelielā” histērija šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!”

Komentāri

To, kas slēpās zem šīs grupas “Triānas Parks” solistes histērijas, iespējams, zina tikai viņa pati, bet sabijusies izskatījās ne pa jokam, jo tajā brīdī no viņas nebija iespējams laukā dabūt nevienu pašu atbildi. Cerams, ka Agnese nedusmojas. :)

Svētdien aizsākās 12 nedēļu lielā šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” maratons, kurā pārliecinošu uzvaru guva Janas Duļevskas vadītā komanda, kuriem pat problēmas nesagādāja nelielais incidents. Brīdī, kad grupas “Triānas parks” solistes rokās nonāca “dāvana”, kurā iekšā ir “bumba”, Agnese Rakovskai sākās pavisam “neliela” histērija, un skaidras atbildes no viņas iegūt vairs nebija iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl