Ēnu spēles: Es – kā tāds 5. ritenis

Komentāri

Visi komandas biedri ir sabēdājušies, jo Beāte vairs nestrādās kopā ar Robertu. Viņa gan apgalvo, ka vienmēr bijusi lieka kolektīvā. Visiem viņas pietrūks, bet pēc viņas visvairāk ilgosies Roberts, kurš, iespējams, ka pat vairs nespēj iedomāties dienu bez viņas klātbūtnes. Kā tagad viņš spēs atrisināt visus sarežģītos uzdevumus, ja blakus nebūs viņas Beātes.

Vai tas nozīmē, ka Beāte aiziet pavisam no detektīvu biroja?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl