Elita Drāke skaidro, kādēļ sievietēm jādzer alus

1 komentārs

”Vakariņas četratā” trešajā vakarā viesojās pie Paulas Dukures. Šobrīd gan viņa pati nedzīvo Latvijā, bet tas neliedza uzņemt viesus savās bērnības mājās Raiskumā. Vakariņu laikā ar zināšanās par alu padalījās pazīstamā jogas pasniedzēja Elita Drāke.

Vakariņotājus – aktieri Jāni Jarānu, sabiedrības dāmu, uzņēmēju Elitu Drāki un grupas ”Labvēlīgais tips” dalībnieku Normundu Jakušonoku – Paula bija nolēmusi lutināt ar uzkodu itāļu gaumē, bet pamatēdiena bija ieturēts latviskā garā – uz ugunskura gatavots dārzeņu sautējums.

Pirms ķerties pie maltītes, namamāte aicināja nobaudīt vietējo ķiršu alu. Piedāvājumu ar lielu prieku pieņēma Elita, kura pazīstama arī kā jogas un veselīga dzīvesveida speciāliste.

”Alus ir tas, ko es atļauju dzert un lieku dzert. Iemeslu es nestāstīšu skaļi. Alu es noteikti dzeršu,” paziņoja Elita.

Vēlāk gan Elita neskopojās un padalījās ar alus labajām īpašībām.

”Sievietēm, kurām ir problēmas ar sievišķajiem hormoniem, alus ir glābiņš. Tieši tāpēc vīriešiem no alus aug vēders. Tādēļ uzdarbojas un sāk aktivizēties sievišķie hormoni, kas bieži sievietēm ir kā slimība. Lai nebūtu jādzer mākslīgie, tas ir viens no iemesliem, kādēļ es lieku un iesaku saviem klientiem dzert alu,” paskaidroja Elita.

Elita ar Paulu kompānijā izrādījās vienīgās alus mīļotājas, jo Normunds un Jānis no grādīgajiem atturas.

Otrajam ēdienam sekoja izklaide Paulas tēva Edija vadībā – atrakcija ar astoņvietīgu supdēli, bet desertā tika pasniegts biezpiena un kakao krēms zemeņu mērcē.

Par vakaru kopumā Paula no vakariņotājiem saņēma 30 punktus. Ceturtdienas vakarā raibo kompāniju ar ēdieniem un izklaidi lutinās Jānis Jarāns.
1 komentārs