Ekstrasense Džūlija Vanga šokē jau pirmajā sērijā: Es neesmu cilvēks!

1 komentārs
Ekstrasense Džūlija Vanga šokē jau pirmajā sērijā: Es neesmu cilvēks!
Foto: ekrānuzņēmums

Šajā nedēļā pie TV skatītājiem nonākusi populārā TV šova Ekstrasensu cīņas 15. sezona, kuras lielākā intriga ir gaišreģe no Rīgas, ekstravagantā Džūlija Vanga. Un ne velti – viņa pārsteigumus sagādāja jau pirmajā sērijā!

”Šajā dzīvē mani sauc Džūlija. Esmu haosa gars. Pastāv tāds jēdziens kā haoss, entropija. Es neesmu cilvēks. Esmu gars cilvēka ķermenī,” iepazīstinot ar sevi raidījuma vadītāju, paskaidroja Vanga.

Pirmajā uzdevumā viņai bija jāatrod, kurā no 30 automašīnām bagāžas nodalījumā slēpjas cilvēk. No personai piederošām lietām Džūlija atteicās: ”Man tās nevajag, neesmu suns.”

Lēnām apstaigājot “noparkotos” auto, viņa atklāja katra mašīnas īpašnieka lielākos noslēpumus. Lieki piebilst, ka visus klātesošos tajā brīdī pārņēma šoks. Raidījuma veidotāji atzina, ka neko tādu nav redzējuši 8 gadu laikā, nevienā citā šova sezonā, bet pārējo auto īpašnieces uzreiz stājās rindā pēc konsultācijas pie talantīgās Vangas. Raidījuma filmēšanu varēja turpināt tikai pēc stundas, kas tika aizvadīta, aprunājoties ar katru no viņām.

Nākamajā pārbaudījumā ekstrasensiem tika aizklātas acis un pārbaudīta spēja pēc iespējas precīzāk raksturot telpā esošo personu, to neredzot. Vanga spēja ne tikai precīzi pateikt vietu, no kuras nāk noslēpumainā persona, bet arī redzēt viņas mājas logu un visu, kas no tā redzams. Tāpat viņa atklāja, ka personai bieži uznākot panikas lēkmes, viņa cieš no zema asinsspiediena, kā rezultātā rokas bieži ir aukstas.

Noslēpumainā persona, kas šoreiz bija dziedātāja Jūlija Načalova, vēlāk šova vadītājiem atzina: ”Vanga ir spēcīga, bet skarba.”

VIDEO