Eksperti domā, ka zem Zvirbuļa maskas slēpjas [Ex] da Bass

19 komentāri

Grandiozā šova ”Balss maskā” septītajā raidījumā dalībnieki izpildīja savas ”guilty pleasure” dziesmas jeb kompozīcijas, kas viņiem ļoti patīk, bet kauns atzīties. Priekšpilsētas puika Zvirbulis publiku priecēja ar Robija Viljamsa hitu “Rock DJ”.

Kā pavedienu par sevi Zvirbulis atklāja, ka pēc garas dienas viņam patīk atveldzēties karstā vannā, baudot glāzi vīna. ”Vai arī tieši pretēji – ļauties azartam, uzrīkojot savējiem spēļu vakaru.

Māku atvērt šampanieša pudeli ar nazi. Esmu aktīvs arī populārajā košām bildēm bagātajā interneta platformā,” viņš pavēstīja.

Detektīvi īpaši sarosījās, kad šova dalībnieks paziņoja, ka ir ballējies ar dažādu zemju putniņiem, bet vislabāk jūtas savu draugu lokā. ”Uzskatu: kas nemāk atpūsties, tas arī nebūs labs strādātājs. Un es savu darbu veicu ar rūpību un pacietību. Jo daudzveidīgākas būs manas zināšanas, jo plašāks būs mans smaids līdz ausīm.”

”Tas būs kāds dīdžejs,” sprieda Samanta Tīna, un gan viņa gan Krivenchy tēmēja [Ex] da Bass virzienā. ”Viņš taču visur kaut kur ir spēlējis,” savu domu papildināja Samanta.

Savukārt Krivenchy uzreiz piesauca vienu no [Ex] da Bass populārākajiem gabaliem ”Riga Nights”.

Starp kandidātiem, kas varētu slēpties zem Zvirbuļa maskas, izskanēja arī dīdžeja Japāņa un Monstas vārdi.

Kā atzina Zvirbulis, viņš ir labās attiecībās ar klusumu. ”Pēc tādas vētrainas uzdzīves, protams, viņš grib klusumu,” izteicās Krivenchy.

Savukārt Zvirbulis skaidroja: ”Pēc šādas vērtīgas pauzes dziesmas vienmēr skan tālāk un skanīgāk.”

Vai piekrīti detektīviem, ka zem Zvirbuļa maskas slēpjas Latvijā populārs dīdžejs?

19 komentāri