22 komentāri

Reiz par latviešu kulta seriālu sauktā Sirdsmīļā Monika šoruden atgriezīsies pie skatītājiem ar pilnīgi jaunām sērijām, kas šobrīd tiek filmētas. Jaunā Sirdsmīļā Monika ir LNT dāvana skatītājiem, sagaidot 20. sezonu. 

Pie Sirdsmīļās Monikas ved grants lauku ceļš meža vidū. Seriāla filmēšana pārcelta no televīzijas studijas un īstu dzīvojamo māju ārpus Rīgas. Draiskā mājsaimniece Monika ar vīru Robertu Rambānu un kaimiņiem Hildu un Žani Vimbām ir atgriezušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nu Monika ir kā tāds liels bērns, te viņa ir ielikta citā spēles laukumiņā, viņa turpina to pašu, viņa nestāv uz vietas, viņa grib kaut ko jaunu, mēģina sevi atrast biznesā. Un mums tagad ir savs uzņēmums laukos,” stāsta aktrise, Monikas lomas atveidotāja Mirdza Martinsone.

Šovasar Mirdza Martinsone, Olga Dreģe, Jānis Reinis un Leons Krivāns ir unikāli atkal sapulcēti kopā pilnīgi jaunu sēriju filmēšanai. LNT Ziņas vēroja nu jau 7. sērijas uzņemšanu.

“Pilnīgi cita sajūta, jo nu ir pagājuši ļoti daudzi gadi, sievietei tas ir riskanti. Es vispār ļoti baiļojos, kad mums piedāvāja atkal filmēt seriālu. Tauta mūs noteikti gānīs un teiks, ka Dreģe ir veca un krunkaina, nu tas ir pats par sevi saprotams, bet nu, lai mācās publika pieņemt to aktieri vecumā,” aicina aktrise, Hildas lomas atveidotāja Olga Dreģe.

“To sajūtu grūti atcerēties, tas bija tik sen, bet ir profesionāla sajūta, tā kā viss ir kārtībā, ir prieks cilvēkiem sagādāt prieku, tad arī pašiem ir prieks,” dalās aktieris, Žaņa lomas atveidotājs Leons Krivāns.

Vērojot monitoros filmēšanu, režisors Armands Ekštets, kurš pie seriāla bija jau arī pašos pirmsākumos, ir atkal ļoti apmierināts ar aktierspēli un radošo atmosfēru. “Mainījies stāstā ir tas, ka viņi no pilsētas ir pārcēlušies uz laukiem, kur uzsākuši pilnīgi jaunu dzīvi, īsti skaidri nezinot, kas ir lauku dzīve. Tur arī veidojas tā situācijkomēdija, kad varoņi saskaras ar apstākļiem, par kuriem nebija iedomājušies.”

Šobrīd nedrīkstam atklāt neko vairāk par notikumiem Sirdsmīļās Monikas jaunākajās sērijās, taču pie skatītājiem tas kā LNT dāvana televīzijas 20. jubilejā nonāks septembrī.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl