1 komentārs

Šonedēļ TV3 šovā ”Vakariņas četratā” sapulcināta raiba sabiedrība – viens pie otra ciemos dodas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, aktrise Anta Aizupe, stila eksperts Deniss Ševeļovs un sporta žurnālists un kroga ”Aurora” saimnieks Edgars Barbaks, pie kura kompānija viesojās otrajā vakarā.

Edgars atzina, ka viņam ļoti patīk uzņemt ciemiņus un par ēdienu gatavošanu viņš daudz mācījies no sievas Klintas.

”Šodien no sevis ir jāparāda labākais, savādāk nav jēgas aicināt ciemiņus,” atzina namatēvs un ķērās pie darba.

Pamatēdienā Edgars gatavoja cūkas gaļas karbonādes, bet uzkodā – siļķes tartaru. Kā izrādījās, Anta siļķi neēd. ”Es ceru, ka viņš nepārdzīvos, jo es jau zinu, ka pamatēdiens atkal ir liels un pamatīgs, un jau būšu pārēdusies,” pirms došanās ciemos sprieda aktrise, kura ikdienā ēd mazas porcijas.

”Te būs interesanti. Zinot, ka Antai negaršo siļķe, vai viņa būs tik pieklājīga un pagaršos?” nelielu intrigu uzbūra Edgars.

Tikmēr šefpavārs Elmārs Tannis sprieda, ka Edgars, ja grib uzvarēt, izvēlējies visai riskantu lietu, ko celt galdā šādā reizē. Vairāk lasi šeit!

Anta siļķi tomēr pagaršoja. ”Es neēdīšu, bet es gribēju pateikt, ka šī tomēr ir labākā siļķe, ko esmu pagaršojusi,” atzina aktrise.

Siļķe izrādījās pārbaudījums vēl vienam vakariņotājam – atklājās, ka šo zivi pirmo reizi mūžā ēd Aleksandrs, kurš nav marināžu cienītājs. Tikmēr Denisam uzkodu novērtēt izcili traucējuši kartupeļi – daži esot apdeguši, kamēr citi līdz galam nav bijuši izcepušies.

Ar pamatēdiena baudīšanu visiem klājās krietni labāk. Cūkgaļas karbonādes, kas bija Edgara mēģinājums šajā ziņā atkārtot sievu, trijotne novērtēja kā ļoti garšīgu, arī Deniss, kurš ikdienā cūkgaļu uzturā nelieto.

Aleksandra interesi izraisīja salātu sastāvs, ko namatēvs labprāt atklāja. Viņš spinātu lapām bija pievienojis nedaudz olīveļļas un cidoniju sīrupa.

”Tie bija parastie baby spināti kaut kādā dresējumā. Nekas īpašs. Bet saprotiet mani pareizi – bija garšīgi,” izteicās Deniss.

Desertā galdā tika celts īpašs saldējuma kokteilis, un Anta atzinās, ka tā ir viņas vājība.

Edgars, būdams sporta žurnālists, viesus bija aicinājis līdzi ņemt treniņtērpus un attiecīgus apavus, un pilniem vēderiem kompānija devās uz paukošanas nodarbību viņa sievas Klintas sporta klubā.

Vakara izklaidējošo daļu īpaši izbaudīja Aleksandrs un Deniss, kamēr Anta atzina, ka viņai sacensības nepatīk.

Par vakariņām un izklaidi Edgars no Denisa saņēma 12 punktus, un pa 11 punktiem no Aleksandra un Antas, par vakaru kopā nopelnot 34 punktus.