Džordžs Stīls filmējas latviešu seriālā

Komentāri
Džordžs Stīls filmējas latviešu seriālā
Publicitātes foto

Jau 20 gadus Latvijā dzīvojošais afroamerikānis Džordžs Stīls, kuru TV skatītāji pirms pāris gadiem iepazina šovā ”Koru kari”, šoruden atgriežas uz zilajiem ekrāniem TV3 populārajā seriālā ”Ēnu spēles”, raksta žurnāls ”Kas Jauns”.

Atraktīvajam afroamerikānim, kas seriāla ”Ēnu spēles” jaunās sezonas sākumā atveidos simpātisku personāžu, aktiermāksla nav sveša. Vēl dzīvojot Amerikā, Stīls apmeklējis teātra skolas nodarbības. Lai gan dzīves vietas maiņas dēļ skolu nav izdevies beigt, arī Latvijā topošais aktieris nokļuvis uz teātra skatuves, pirms desmit gadiem piedaloties Oļega Šapošņikova režisētajā traģikomēdijā ”Emigranti”, kas šopavasar atgriezās Daugavpils teātra repertuārā.

”TV3” detektīvseriālā ”Ēnu spēles” Stīla partnere būs aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone, ar kuru satikušies pirms 12 gadiem, filmējoties Krievijas detektīvseriālā ”Kamenska”. ”Pirms daudziem gadiem līdzīgu seriālu skatījos Amerikā, tagad, kad pats tādā spēlēju, saprotu, kā noticis filmēšanas process,” žurnālam ”Kas Jauns” atklāj Džordžs Stīls, kurš Latvijas publikai jau zināms kā vīru kora ”Gaudeamus” dalībnieks un kopā ar saksofonistu Denisu Paškeviču izveidojis muzikālu programmu, ar kuru, neizslēdz iespēju, varētu aizbraukt uzstāties arī Amerikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl