Džinetai no ”Gatava pārvērtībām” pēc šova dzīve iet uz augšu

1 komentārs
Džinetai no ”Gatava pārvērtībām” pēc šova dzīve iet uz augšu
Ekrānuzņēmums/privātais arhīvs

Šonedēļ par vienu no šova ”Gatava pārvērtībām” varonēm kļuva 50 gadus vecā Džineta Pētersone no Rīgas. Pēc raidījuma sieviete portālam Skaties.lv stāsta, ka līdz ar projektu dzīve atguvusi krāsas un viņa ir gatava atsākt darba gaitas.

Piesakoties projektam, Džineta stāstīja, ka divus gadus ir cīnījusies ar smagu slimību, un tagad ir gatava atgriezties dzīvē. Viņa vēlas būt piemērs citām sievietēm un parādīt, ka nekad nevienā situācijā nevajag nolaist rokas.

Tomēr labi iesāktās pārvērtības modes mākslinieks Aleksandra Pavlova vadībā Džinetei veselības problēmu dēļ nācās pārtraukt un no projekta izstāties.

Pēc pāris nedēļām sievietei bija kļuvis labāk, un Aleksandrs viņu uzaicināja ciemos uz savu modes salonu.

Kā Skaties.lv tagad stāsta Džineta, par Aleksandra plānu viņu sapost sieviete nebija nojautusi līdz pat pēdējam brīdim: ”Tas bija liels un jauks pārsteigums. Aleksandrs ir fantastisks cilvēks.”

Džineta tomēr piedzīvo stila izmaiņas

Aleksandra pūles nav bijušas veltas. Arī pēc projekta sieviete ņēmusi vērā stilista padomus.

”Man pēc slimošanas figūra ir pamainījusies. Man ir problēma ar tievām kājām. Aleksandrs man ieteica valkāt platus svārkus, banānveida bikses. Es parasti sekoju līdzi modei un iespēju robežās cenšos arī tā izskatīties,” stāsta šova varone.

”Tagad meklēju apavus, ko valkāt kopā ar kleitu. Tikai jādomā, kur ar to kleitu iet,” par tērpu, ko saņēma dāvanā no Aleksandra, smaidot saka Džineta, kura acīmredzami atguvusi dzīvesprieku.

Patlaban sieviete ir darba meklējumos.

”Piedalos dažādās atlasēs, konkursos. Startēju, cik varu. Tieku līdz beigām, bet ne līdz galam. Tā ir personālvadības, lietvedības, administrēšanas joma, kur man ir pieredze. Esmu pabeigusi arī ”psihologus”. Nav tā, ka es tagad lecu nezināmajā,” stāsta Džineta.

Turklāt sieviete regulāri apmeklē kursus. Piemēram, nesen pieteikusies apmācībai par konferenču organizēšanu.

Izmantojot Skaties.lv starpniecību Džineta vēlas pateikties arī savam ārstam profesoram Jānim Eglītim: “Viņš man izglāba dzīvību.”

Džinetas pārvērtības

1 komentārs