Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs

1 komentārs
Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs
instagram.com/katherinedvines/

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja viena no dziedošajām dvīņu māsām Drozdovičām. Dueta ”Dvīnes” dalībniece Katrīne apprecējās ar ilggadējo draugu hokejistu Edgaru Dīķi. Ko jaunajai sievietei nozīmē laulību solījums ”līdz nāve mūs šķirs”?

Katrīne ar hokejistu un bijušo klasesbiedru Edgaru romantiskās attiecībās ir kopš 2011. gada. Interesanti, ka jūtas abu starpā uzplauka tikai pēc divpadsmitās klases beigšanas. 2016. gada vasarā pāris attiecības noformēja arī oficiāli.

”Tajā brīdī, kad mēs apprecējāmies, jau bija pilnīga apziņa, ka to solījumu devu kaut kad pirms tam – tad, kad es sapratu, ka šis cilvēks ir mana lielā mīlestība,” raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” stāsta dziedošā dvīņumāsa Katrīne.

”Ne jau laulība mūs satur. Man vienmēr likās, ka man pirmā lielā mīlestība būs mans vīrs. Un tā, paldies Dievam, notika.

Arī tajā brīdī, kad es sapratu, ka es mīlu šo cilvēku, es sapratu, ka tam jābūt līdz galam, jo es negribu iet cauri kaut kādām sāpēm.

Es strādāšu pie tā, lai tas būtu mūžīgi, jo tas ir kaut kas īpašs un tik liels. Mīlestība ir tik skaista! Man ir jāmēģina tā saglabāt līdz galam,” tā skatuves māksliniece.

Katrīne un Edgars vienu no mūža skaistākajām dienām svinēja Liepupes muižā, kur pēc gada kāzas svinēja arī Katrīnes māsa Anastasija. Viņa kļuva par hokejista Kristera Gudļevska sievu.

Arī Anastasija no visas sirds tic stiprai un ilgstošai mīlestībai.

”Šobrīd es jūtos ”līdz nāve mūs šķirs”. Protams. Kā gan citādāk?” tā Anastasija.

Dvīņu māsas par laulību

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

1 komentārs